Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 - najlepsza solówka w show to... Fani nie mają wątpliwości!

2021-04-26 11:48

Trzecia odsłona Dance Dance Dance trwa w najlepsze. Na parkiecie zostały już tylko trzy pary, dlatego emocje są coraz większe. Która solówka według fanów tanecznego show jest najlepsza? Po ostatnim odcinku nikt nie ma wątpliwości! Czy ta osoba ma szansę na wygranie Dance Dance Dance 3?

Dance Dance Dance to program, który pozwala widzom rozerwać się w weekendowy wieczór na całego. To wszystko za sprawą fantastycznych choreografii, najlepszych hitów, a także tancerzy, którymi są wielkie gwiazdy i ich przyjaciele. Choć taneczne show trwa na całego, to powoli zbliżamy się do finału. Na parkiecie zostały już tylko trzy pary - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas, a także Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka. Choć poziom jest coraz wyższy, to każdy dobrze się bawi i bierze z nowego wyzwania w swoim życiu jak najwięcej. Oczywiście są łzy szczęścia, ale także łzy zwątpienia, które pojawiają się u nich dosyć często po oceanach jurorów lub wtedy, gdy nie mogą zapamiętać jakiegoś kroku. Mimo iż jest to tylko zabawa, każdy uczestnik chce dać z siebie po 200% i dostarczyć widzom niesamowitych atrakcji i wrażeń.

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

Dance Dance Dance 3 - kto jest najlepszy?

Nie milkną echa po piątym odcinku Dance Dance Dance, który miał swoją premierę w sobotę 24 kwietnia. Widzowie nie mają wątpliwości czyja solówka była najlepsza. Okazuje się, że największe 'wow' w ostatnim odcinku zrobiła... Roksana Węgiel. To właśnie zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zatańczyła na scenie do aż dwóch hitów królowej popu Britney Spears - Baby One More Time, a także Toxic. Choć początkowo Roxie była w szoku, że musi zatańczyć do tych piosenek, to okazało się jednak, że był to strzał w 10-tkę! Choreografia zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych, ponieważ składała się z dwóch części ale młodziutka artystka poradziła sobie w tej roli znakomicie! Jurorzy docenili występ Roxie i przyznali jej łącznie 28,5 pkt. W sieci natomiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które świadczą o tym, że była to najlepsza solówka 5. odcinka.

- Najlepszy twój występ kochana 

- Był ogień?Byłaś najlepsza!❤️

- Jedyne czym można to opisać to ,, o kurde, ale czad" ?? byłaś niesamowita Roksanka ❤️??

- twój występ był cudowny! ❤️? to była twoja najlepsza solówka! ?❤️❤️

- było super twój najlepszy występ ??

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć, jak Roksana Węgiel daje czadu w piątym odcinku trzeciej odsłony show Dance Dance Dance.

Sonda
Co wolisz, The Voice Kids czy Dance Dance Dance?