Dance Dance Dance 2 - w kogo wcielą się uczestnicy? Nie zabraknie Miley i Jacksona

2020-02-29 11:05 MK
Dance Dance Dance
Autor: materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek tanecznego show TVP2. W zapowiedzi programu uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy, co już teraz możecie zobaczyć przedpremierowo w wideo dostępnym na ESKA.pl.

Druga edycja Dance Dance Dance jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier telewizyjnych tego roku. W programie sześć duetów zmierzy się z choreografiami z kultowych klipów i filmów muzycznych. Wszystko na scenie wykorzystującej technologię łączącą świat realny z wirtualnym. W sieci pojawił się film promujący nową edycję tanecznego show, w którym uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy.

Kasi Stankiewicz, jako Miley Cyrus z klipu “Wrecking Ball”, towarzyszy siostra Ania. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odegrali scenę z filmu “Deszczowa Piosenka” a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański przypominają wilkołaki z kultowego klipu “Thriller” Michaela Jacksona. W wideo Anna Karczmarczyk wcieliła się w rolę Marylin Monroe, której towarzyszy taneczny partner Mateusz Łapka. Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, czyli Fit Lovers, grają duet z "Dirty Dancing” a Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem do złudzenia przypominają bohaterów komedii muzycznej „Blues Brothers”.

W roli jurorki Dance Dance Dance zadebiutuje Anna Mucha, która dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea.

Którzy uczestnicy poradzą sobie najlepiej a kto wyląduje na ostatniej pozycji w rankingu? Odpowiedź już 29 lutego, godzinie 20:00 w TVP2.

Uczestnicy Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze