Dalgona coffee - przepis. Jak zrobić najpopularniejszą kawę w sieci?

2020-04-06 10:13
Dalgona coffee - przepis. Jak zrobić najpopularniejszą kawę w sieci?
Autor: canva.com Dalgona coffee - przepis. Jak zrobić najpopularniejszą kawę w sieci?

Dalgona coffee to rzecz, obok której nie można przejść obojętnie. Instagram aktualnie podbija kawa, która nie dość że pięknie wychodzi na zdjęciach, to jeszcze obłędnie smakuje. Do zrobienia najpopularniejszej kawy sieci potrzebujecie tylko trzech składników. Sprawdźcie, jak zrobić Dalgona coffee. Przepis już teraz na ESKA.pl!

Dalgona coffee to idealna rzecz w czasach, kiedy kawiarnie są zamknięte i nie możemy podziwiać pięknych i smacznych napojów, zrobionych przez profesjonalnych baristów. Nie dziwi więc, że w związku z tym, pojawił się na Instagramie nowy trend, który nie dość, że będzie cieszył oczy naszych obserwujących, to jeszcze dodatkowo będzie rajem dla naszego podniebienia. Dalgona coffee, to teraz najmodniejsza kawa na Instagramie. Jesteście ciekawi jak ją zrobić? Przepis na Dalgona coffee poniżej! Koniecznie musicie jej spróbować!

Zostańwdomu i zaszalej! Kolorowy makijaż krok po kroku

Jak zrobić dalgona coffee? PRZEPIS

Żeby bezbłędnie wykonać dalgona coffee, wystarczy, że przygotujecie sobie kilka składników, które na pewno są u Was w domu. Potrzebujemy: pół szklanki mleka, dwie łyżki cukru, dwie łyżki kawy rozpuszczalnej, oraz dwie łyżki gorącej wody. Do zrobienia dalgona coffee, będzie potrzebny jeszcze spieniacz do mleka, ale można zastąpić go mikserem bądź blenderem. Jak przygotowujemy dalgona coffee? Kawę z cukrem i wodą umieszczamy w naczyniu i miksujemy na gęstą masę. Do szklanki wlewamy mleko (może być ciepłe bądź zimne) i dodajemy kilka kostek lodu. Następnie na wierzch kładziemy przygotowaną wcześniej gęstą kawową masę i dalgona coffee gotowa. Możecie cieszyć się cudownym smakiem i wyglądem kawy, którą co ciekawe wymyślili koreańscy influencerzy. 

Najnowsze