Dagmara Bryzek - wiek, wzrost, rodzice, chłopak, seriale, piosenki, Instagram, Facebook

2022-08-21 18:54
Dagmara Bryzek
Autor: AKPA Dagmara Bryzek - kim jest?

Dagmara Bryzek to polska piosenkarka i aktorka, którą można znać z seriali telewizyjnych oraz koncertów. Gwiazdą jest już od lata i przez ten czas często widzieliśmy ją na naszych ekranach. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Dagmara Bryzek. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Dagmara Bryzek to polska aktorka i piosenkarka, którą w ostatnich latach Polacy kojarzą głowie ze znanego serialu Korona królów. Przez lata kariery wystąpiła jednak w innych produkcjach, a także śpiewała na koncertach emitowanych w telewizji. Z pewnością jednak wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, kim jest Dagmara Bryzek. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki w Elblągu 15.08.2022 - GWIAZDY, MIEJSCE, BILETY

Dagmara Bryzek - wiek

Dagmara Bryzek urodziła się 22 czerwca 1998 roku. W 2022 roku skończyła 24 lata.

Dagmara Bryzek - wzrost, rodzice

Nie ma informacji na temat wzrostu oraz rodziny Dagmary Bryzek.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Dagmara Bryzek - chłopak

Czy Dagmara Bryzek ma chłopaka? Do niedawna była dziewczyną Miśka Koterskiego. Nie wiadomo jednak, czy aktualnie się z kimś spotyka.

Dagmara Bryzek - seriale

  • Na Wspólnej
  • M jak miłość
  • Przyjaciółki
  • Korona królów
  • Ojciec Mateusz
  • Zakochani po uszy
  • Papiery na szczęście

Dagmara Bryzek - piosenki

Dagmara nie ma swoich piosenek, jednak wielokrotnie śpiewała covery na koncertach organizowanych przez TVP oraz w programie Jaka to melodia.

Dagmara Bryzek - Facebook, Instagram

Czy Dagmara Bryzek ma konta w mediach społecznościowych? Tak. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @dagmarabryzek. Z kolei na Facebooku jej profil znajduje się pod adresem .facebook.com/bryzek.dagmara.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze