Czy w Wielki Czwartek i Piątek idzie się do szkoły?

2018-03-29 15:51
Czy w Wielki Czwartek i Piątek idzie się do szkoły?
Autor: freeimages.com/photographer/merve-44914 Wielkanoc

Czy w Wielki Czwartek i Piątek idzie się do szkoły? Sprawdź, jak wypadają daty przerwy wiosennej 2018!  

Czy w Wielki Czwartek i Piątek idzie się do szkoły? Uczniów w okresie Wielkanocy czeka kolejna przerwa świąteczna! Z racji tego, że Wielkanoc w 2018 roku wypada dość wcześnie - bo pod koniec marca - na przerwę od szkoły po zakończeniu ferii uczniowie nie będą musieli długo czekać. Jak dokładnie wypadają dni wolne podczas Wielkanocy 2018? Czy w Wielki Czwartek i Wielki Piątek idzie się do szkoły?

Czy w Wielki Czwartek i Piątek idzie się do szkoły?

Kwestia, jak dokładnie wypadają ferie wiosenne w okolicy Wielkanocy, zastanawia uczniów co roku. Przy rozwikłaniu tej kwestii problematyczne jest to, że mimo że Wielki Tydzień rozpoczyna się wcześniej, święta wypadają tak naprawdę tylko w Wielką Niedzielę i Lany Poniedziałek. Uczniowie mają jednak szczęście! Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2017/2018, opublikowanym na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej, podczas Wielkanocy wolne zaczyna się 29 marca, a trwa do 3 kwietnia. Co oznacza, że zarówno Wielki Czwartek, jak i Wielki Piątek to dni wolne od szkoły! Przerwa wielkanocna trwa aż do wtorku włącznie.

Święta 2018 i dni wolne od pracy [KALENDARZ]

Autor: brak danych

  Święta 2018 - kiedy wypada Wielkanoc, Boże Narodzenie i inne święta kościelne oraz państwowe? Poniżej znajdziecie wszystkie ważne dni 2018 roku. Z kolei listę dni wolnych i długich weekendów w 2018 roku znajdziecie poniżej:   Kalendarz świąt 2018 Poniżej

 

Najnowsze