Roksana Węgiel obrażona na Agustina Egurrolę? Gwiazda skomentowała niskie oceny

2021-03-26 20:50 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Screen z YouTube/roxiearchive

Trzecia edycja Dance Dance Dance zaczęła się z wielkim rozmachem. W pierwszym odcinku uczestnicy pokazali niesamowitą energię, ale również pojawiły się łzy. Niestety spływały one po policzkach Roksany Węgiel, która została srogo oceniona przez Agustina Egurrolę. Czy Roxie jest obrażona na jurora? Gwiazda w wyraźny sposób skomentowała niską ocenę, którą otrzymała

Trzecia edycja Dance Dance Dance trwa w najlepsze, a sześć par prezentuje na parkiecie swoje umiejętności taneczne. Pierwszy odcinek nowej odsłony show był niezwykle muzyczny, ale także przyprawiał o dreszczyk emocji. Była radość, duma, śmiech, ale niestety również łzy, które spływały po policzkach zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 - Roksany Węgiel. Co się stało? Przypomnijmy, że Roxie oprócz duetu ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak do kawałka Intoxicated, zatańczyła również solówkę. Jej występ do Lush Life stał się powodem do dyskusji wśród jurorów, a w internecie rozpętała się prawdziwa burza! To wszystko przez ocenę Agustina Egurroli, która według wielu osób, była niesprawiedliwa i dosyć sroga.

Mimo łez i smutku, Roksana Węgiel dostała olbrzymie wsparcie za kulisami, a następnie zaczęła trenować internsywnie do kolejnego odcinka. Teraz piosenkarka skomentowała niską ocenę, którą otrzymała w poprzednim odcinku. Czy jest mocno obrażona na Agustina Egurrolę?

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu

Roksana Węgiel obrażona na Egurrolę?

Roksana Węgiel po nisko ocenionej solówce, otarła łzy i świętowała podbój YouTuba w duecie z Oliwką. Teraz zdecydowała się na komentarz, w którym odniosła się do przykrego dla niej momentu z premierowego odcinka Dance Dance Dance 3.

Nie sądziłam, że się tak otworzę w tym programie emocjonalnie, bo szczerze chyba nikt nie byłby w stanie pokazywać publicznie gorszych emocji ... Usłyszałam na scenie słowa, które w jakimś stopniu były krytyką. Trzeba się z tym zmierzyć i robić wszystko, by było lepiej.

Jak widać Roksana Węgiel nie jest obrażona na jurora, tylko z odwagą przyjęła krytykę, mimo iż była dla niej krytyczna. Młoda piosenkarka nigdy się nie poddaje i pokazała to w drugim odcinku Dance Dance Dance 3.

Najnowsze