Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 27.11.2022? Które sklepy są otwarte?

2022-11-27 6:25
Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 27.11.2022? Które sklepy są otwarte?
Autor: Pexels Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 27.11.2022? Które sklepy są otwarte?

Niedzielny zakaz handlu został wprowadzony naprawdę dawno, od tej pory minęło prawie 5 lat. Mimo to nadal wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy wypadają niedziele handlowe. Sprawdziliśmy, czy dzisiaj będzie możliwość zrobienia zakupów w centrach handlowych oraz supermarketach. Czy sklepy są otwarte 27 listopada?

Czy dzisiaj 27.11.2022 roku jest niedziela handlowa? Które sklepy będą otwarte? Czy tym razem będzie szansa na zrobienie zakupów w centrach handlowych oraz supermarketach? Te pytania zadaje sobie wiele osób. W końcu często paradoksalnie dzieje się tak, że potrzeba zrobienia zakupów występuje akurat wtedy, kiedy nie ma możliwości zrobienia ich. Tym samym warto sprawdzić, kiedy wypadają niedziele bez zakazu handlu, aby móc wcześniej zaplanować sobie weekend. Rok zbliża się ku końcowi, a zostały jeszcze dwie niedziele handlowe! Wobec tego wielu osobom wydawać się może, że akurat dzisiaj jest jedna z nich!

Niedziele handlowe 2022. Kiedy zrobimy zakupy w grudniu?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 27.11.2022?

Niestety, według dat, które zostały wyznaczone w kalendarzu niedziel handlowych, dzisiaj nie będzie szansy zrobienia zakupów w centrach handlowych czy też supermarketach. Tego dnia obowiązuje zakaz handlu. Na następną taką okazję należy poczekać do 11 grudnia 2022, a później 18 grudnia 2022!

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Gdzie można zrobić zakupy 27.11.2022?

To, że 27.11.2022 obowiązuje zakaz handlu, nie oznacza, że nie będzie możliwości zrobienia chociaż tych podstawowych zakupów. Niektóre sklepy będą otwarte! Są to między innymi te, które działają na zasadzie franczyzy (np. Żabka, Carrefour), osiedlowe, w których na kasie stoją właściciele, a także stacje paliw i niektóre apteki.

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze