Czy dzisiaj 5.02 jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy 5 lutego?

i

Autor: CANVA

Czy dzisiaj 5.02 jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy 5 lutego?

2023-02-05 7:20

Temat zakazu handlu nie cichnie nawet na moment. Każdego tygodnia wzbudza ogromne zainteresowanie i generuje pytania. Czy dzisiaj 5.02 jest niedziela handlowa? W jakich sklepach można zrobić zakupy 5 lutego? W których godzinach wybrać się do sklepu? Zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji!

Czy dzisiaj 5.02 jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy 5 lutego? W jakich godzinach sklepy są czynne? Choć niedzielny zakaz handlu został wprowadzony prawie pięć lat temu, ludzie wciąż generują pytania dotyczące tego zagadnienia. Najwidoczniej nie przyzwyczaili się do stanu rzeczy, w którym przyszło nam żyć. W ubiegłym tygodniu można było wybrać się na shopping ostatniego dnia tygodnia. Niestety mamy dla Was złą wiadomość, 5 lutego taka możliwość nie istnieje. Supermarkety i dyskonty pozostają zamknięte dla klientów. Mimo to, są placówki handlowe, do których można się udać, w celu uzupełnienia zapasów.

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Gdzie zrobić zakupy 5 lutego?

Choć większość sklepów jest nieczynne 5 lutego, niektóre dadzą klientom możliwość wybrania się na zakupy. Jeżeli najdzie Cię nagła potrzeba, możesz udać się do tych, które działają na zasadzie franczyzy, tj. Żabka czy też Carrefour Express. Należy pamiętać, że godziny działania mogą być skrócone. Oprócz tego najpotrzebniejsze rzeczy można zdobyć na stacjach paliw czy w placówkach handlowych znajdujących się na dworcach. Niektóre apteki również będą otwarte.

Kiedy wypada Tłusty Czwartek 2023? Skąd pochodzi ta tradycja?

Kiedy niedziela handlowa?

Niestety, niedziele handlowe w tym roku stanowią rzadkość. Będzie ich zaledwie 7! Najbliższej można się spodziewać dopiero przed świętami wielkanocnymi, a konkretnie 2 kwietnia. Wygląda na to, że na niedzielny shopping trzeba poczekać aż dwa miesiące!

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE