Czy dzisiaj 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy?

i

Autor: CANVA

Zakupy

Czy dzisiaj 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy?

2023-04-02 7:25

W kwietniu polskich klientów czekają aż dwie niedziele handlowe. Jest to wyjątkowa okazja, jako że do końca roku zostało ich zaledwie 6! Mają one związek z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi oraz majówką. Czy dzisiaj 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Jakie sklepy są otwarte?

Czy dzisiaj 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy? Internauci zadają te pytania, ze względu na chęć wybrania się na niedzielne zakupy przed świętami. Niestety, ze względu na zakaz wprowadzony ponad 5 lat temu, taka możliwość nie zawsze istnieje. Mimo to, tym razem mamy dla Was dobrą wiadomość. Możecie wybrać się na shopping do galerii, dyskontów oraz supermarketów. Weźcie jednak pod uwagę, iż godziny otwarcia w większości placówek handlowych będą skrócone. Wobec tego, jeśli nie chcecie trafić na zamknięte drzwi, sprawdzajcie sytuację na bieżąco w aplikacjach lub wybranych sklepach!

ZOBACZ TAKŻE: Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Shake Your Eska #12 | Sweater Weather

Które sklepy są dzisiaj 2 kwietnia otwarte?

Dzisiaj, 2 kwietnia, wypada druga niedziela bez zakazu handlu w roku 2023. Tym samym, wszystkie placówki handlowe są otwarte dla potencjalnych klientów. Zakupy można zrobić nie tylko w małych sklepach osiedlowych czy tych działających na zasadzie franczyzy. Możecie wybrać się również do dyskontów, galerii oraz supermarketów. To doskonały moment na zrobienie zakupów świątecznych. W końcu Wielkanoc już za tydzień! Weźcie pod uwagę, iż godziny ich funkcjonowania są zmienione. Dla każdego z miejsc jest to kwestia indywidualna, jednak najczęściej wybiera się przedział 10:00 - 20:00. Życzymy udanego shoppingu!

ZOBACZ TAKŻE: Koszmarne wieści! Pogoda na Wielkanoc 2023 ogromnym rozczarowaniem

QUIZ Co wiesz o świętach wielkanocnych? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 9
Wielkanoc to święto ruchome. A wiecie jak wyznacza się datę tego święta?
kalendarz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE