Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły? Czy wracamy od września do szkoły 2021?

2021-08-04 12:33
Czy wracamy od września do szkoły 2021? Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły?
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News Czy wracamy od września do szkoły 2021? Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły?

Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły? Powrót do szkół od września 2021 jest możliwy? Niewątpliwie to jeden z tematów, o którym z każdym tygodniem będzie coraz głośniej. Zbliża się nowy rok szkolny 2021/2022, więc wszyscy zainteresowani czekają na oficjalną decyzję w tej sprawie. Poznajcie szczegóły już teraz i sprawdźcie odpowiedzi na te pytania.

Spis treści

  1. Czy wracamy od września do szkoły 2021?

Czy wracamy od września do szkoły 2021? Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły? Rodzice, nauczyciele, ale przede wszystkim sami uczniowie zastanawiają się, czy powrót do szkół wrzesień 2021 będzie w ogóle możliwy. Pomimo tego, że rok szkolny dla większości zakończył się w trybie stacjonarnym, to jednak ponownie pojawia się temat rozpoczęcia nauki w nowym roku w trybie zdalnym. Wszystko za sprawą wciąż niepewnej sytuacji epidemicznej i nowych wariantów wirusa. Uczniowie zdecydowanie, jak wynika z ich opinii w mediach społecznościowych, woleliby uczyć się siedząc w szkolnych ławkach. Jak wygląda sytuacja ostatecznie? Czy wracamy od września 2021 do szkoły? Czy dzieci pójdą do szkoły od września 2021? Wszystko jest w miarę jasne.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 - kiedy wypada? Kiedy powrót do szkół?

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Czy wracamy od września do szkoły 2021?

Czy dzieci od września 2021 pójdą do szkoły? Wielu uczniów tęskni za szkołą nawet podczas trwania wakacji. Nic dziwnego, w końcu praktycznie cały poprzedni rok szkolny odbył się w trybie zdalnym. Sprawę powrotu do szkół we wrześniu 2021 skomentował minister edukacji. Przemysław Czarnek na antenie radiowej Jedynki powiedział, że jeśli nadejdzie czwarta fala, wtedy resort zdecyduje się zamknąć wszystkie szkoły. Teraz jednak nie ma co snuć czarnych scenariuszy, bo na tę chwilę najbardziej prawdopodobny jest powrót do szkół w normalnym trybie.

A co jeśli nadejdzie czwarta fala? Wtedy, jak mówi Przemysław Czarnek, będzie trzeba wrócić do nauki zdalnej. 

Jeżeli nadejdzie czwarta fala, to będziemy musieli wrócić do nauki zdalnej, ale nie wiemy, jak będzie. Przygotowujemy każdy scenariusz. W tym momencie najbardziej prawdopodobny jest powrót do szkół w trybie stacjonarnym.

Powrót do szkół tylko dla zaszczepionych? Szef MEiN dzieli się planami resortu

Sonda
Powrót do szkoły - czy chcesz od września wrócić do nauki stacjonarnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze