Czy Doda ma dzieci? Tych informacji o niej poszukujecie!

2022-08-08 13:07
Doda
Autor: AKPA Doda w warszawskim barze mlecznym. Ceny zaskakują

U Dody sporo się dzieje. Przede wszystkim zawodowo. W związku ze zbliżającą się premierą show 12 kroków do miłości internauci coraz częściej poszukują informacji na temat jej życia prywatnego. Czy Doda ma dzieci? Artystka od dawna ma takie samo stanowisko w kwestii posiadania potomstwa.

Doda ma przed sobą pracowity czas. Wokalistka, która niedawno pochwaliła się, że nagrała ostatnią piosenkę na płytę, planuje zaprezentować wydawnictwo pod koniec września. Nieco wcześniej, bo już w pierwszym tygodniu przyszłego miesiąca, swoją premierę będzie mieć długo wyczekiwane reality show Doda. 12 kroków do miłości. Program, za sprawą którego widzowie będą towarzyszyć gwieździe na randkach, jest zapowiadany jako coś przełomowego, czego jeszcze nie było. Wokalistce zależało przede wszystkim na tym, by program pomógł jej w zburzeniu stereotypów, jakie funkcjonują w społeczeństwie na temat jej osoby. Niektóre z nich powstały ponad 20 lat temu, czyli na samym początku jej kariery. Zwiastun show sprawił, że internauci jeszcze bardziej niż zwykle zainteresowali się życiem prywatnym Dody. Czy gwiazda muzyki ma dzieci? To pytanie pojawia się w Google najczęściej!

Doda 12 kroków do miłości - zwiastun, godziny emisji

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Czy Doda ma dzieci?

Piosenkarka nie ma dzieci. Co więcej, od kilku lat zapewnia, że nie chce ich mieć. Gwiazda rozważała zostanie mamą jedynie podczas małżeństwa z Radosławem Majdanem. Ówczesna power couple polskiego show-biznesu miała nawet przygotowane imiona. Synek pary miał mieć na imię Tristan, a córka Carmen.

Czy Doda ma rodzeństwo?

Doda ma rodzeństwo. Piosenkarka przez wiele lat ściśle współpracowała z Rafałem Rabczewskim, synem Wandy Rabczewskiej z jej poprzedniego związku. W 2012 roku na jaw wyszło, że artystka ma też przyrodnią siostrę Paulinę, owoc romansu jej taty. Doda nie utrzymuje z nią jednak żadnych stosunków. Rok później, w 2013 roku, media rozpisywały się też o nieznanym dotąd bracie przyrodnim wokalistki, Grzegorzu. Mężczyzna miał przyjść na świat w wyniku romansu Pawła Rabczewskiego z nauczycielką z Brzegu, gdy jeszcze nie mieszkał w Ciechanowie.

Czy Doda ma męża?

Dorota Rabczewska jest aktualnie singielką. Do tej pory była mężatką dwukrotnie: pierwszym mężem Dody był piłkarz Radosław Majdan, a drugim Emil Stępień.

Wszyscy partnerzy i mężowie Dody. Pierwszy mąż ją zdradzał, a drugi...

Sonda
Lubisz muzykę Dody?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze