sklepy

i

Autor: CANVA

Czy 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Gdzie można zrobić zakupy?

2023-03-29 13:16

Druga niedziela handlowa zbliża się ogromnymi krokami. Już w kwietniu można się spodziewać aż dwóch takich okazji. Wobec tego internauci zaczynają się zastanawiać, czy w Niedzielę Palmową jest jedna z nich. Czy 2 kwietnia można zrobić zakupy we wszystkich sklepach? Wyjaśniamy!

Czy 2 kwietnia jest niedziela handlowa? Gdzie można zrobić zakupy? Niedzielne zakupy są okazją wyczekiwaną przez Polaków. W końcu w ciągu roku taka szansa pojawia się jedynie siedem razy. Zakaz został wprowadzony ponad 5 lat temu. Od tej pory internauci każdego tygodnia sprawdzają czy mogą udać się na zakupy do supermarketów oraz dyskontów. Mamy dla Was dobrą informację. 2 kwietnia wszystkie placówki handlowe będą otwarte dla potencjalnych klientów, w końcu jest to ostatnia niedziela przed świętami. Oznacza to, że w najbliższy weekend możecie wybrać się do sklepów, w celu uzupełnienia zapasów.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy Wielkanoc 2023? W tym roku święta wypadają późno!

Shake Your Eska #13 | Beyonce - Cuff It

Gdzie zrobić zakupy 2 kwietnia?

Już 2 kwietnia wypada jedna z niedziel bez zakazu handlu w tym miesiącu. Ze względu na to, można się spodziewać tego, że wszystkie sklepy będą otwarte. Klienci będą mogli uzupełnić zapasy nie tylko w centrach handlowych, ale również supermarketach oraz dyskontach. Warto jednak pamiętać, że godziny ich funkcjonowania najpewniej ulegną skróceniu. Najlepiej śledzić sytuację na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Wielkanoc 2023 - tradycje, których należy przestrzegać. Jak powinny wyglądać święta?

Kiedy następna niedziela handlowa?

Następna niedziela handlowa będzie miała miejsce tuż przed majówką. Dokładną datą jest 30 kwietnia. Oznacza to, że na niedzielny shopping wcale nie trzeba długo czekać!

Sonda
Czy sklepy powinny być otwarte we wszystkie niedziele i święta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE