Czy 12.02.2023 jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy?

i

Autor: CANVA

Czy 12.02.2023 jest niedziela handlowa? Gdzie zrobić zakupy?

2023-02-08 11:35

Niedziela handlowa, jakkolwiek to nie zabrzmi, jest dniem, na który czekają tysiące Polaków. W szczególności mowa o tych, którzy nie mają czasu, aby zrobić zakupy w inne dni tygodnia. Wobec tego oni wszyscy zastanawiają się czy 12.02.2023 jest niedziela handlowa? Które sklepy są czynne oraz w jakich godzinach?

Czy 12.02.2023 jest niedziela handlowa? Gdzie i w jakich godzinach można zrobić zakupy? Po niemal pięciu latach od wprowadzenia zagadnienia, jakim jest niedzielny zakaz handlu, te pytania wciąż pojawiają się w przestrzeni internetowej. W końcu jakimś cudem potrzeba udania się do sklepu, zwykle pojawia się wtedy, kiedy możliwość zrobienia tego nie istnieje. Niestety, mamy złą wiadomość. Jeżeli najdzie Was ona 12.02, to rozczarujecie się po całości. Według kalendarza niedziel handlowych 2023 supermarkety, dyskonty czy chociażby odzieżówki nie będą otwarte dla klientów. Są jednak pewne wyjątki od reguły. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Gdzie zrobić zakupy 12.02?

Choć 12.02 obowiązuje zakaz handlu, są placówki handlowe, które pozostaną otwarte dla potencjalnych klientów. Zaliczają się do nich sklepy działające na zasadzie franczyzy, mowa między innymi o Żabce oraz Carrefour Express. Oprócz tego duża część osiedlowych, w których za kasą stoi właściciel. Jeśli będziesz mieć w zamiarze zatankowanie samochodu, możesz zrobić szybkie zakupy na stacji paliw. Próby możesz się także podjąć na dworcach kolejowych czy autobusowych.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

QUIZ. Jak potężna jest Twoja intuicja? Czy potrafisz rozpoznać zło?

Pytanie 1 z 8
Późno w nocy ktoś dzwoni do drzwi. Co robisz?

Sklepy czynne 12.02 - godziny

Nie ma jednej reguły, która określałaby, w jakich godzinach sklepy w niedzielę powinny być czynne. Właściciele sami o tym decydują. Wobec tego warto śledzić sytuację na bieżąco w wybranych placówkach handlowych.

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE