Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 30.10.2022? Czy sklepy są otwarte?

i

Autor: Pexels

Czy 11 listopada są otwarte sklepy? Gdzie zrobić zakupy?

2022-11-11 15:56

Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Warto więc sprawdzić, czy 11 listopada sklepy są otwarte i gdzie można tego dnia zrobić zakupy. Sprawdziliśmy, czy tego dnia obowiązuje zakaz handlu oraz które placówki będą czynne.

Czy w Święto Niepodległości sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy 11 listopada 2022? Takie pytania zadaje sobie większość Polaków. Święto Niepodległości to niezwykle ważna data w historii naszego kraju. Tego dnia, zamiast pracować - świętujemy. 11 listopada, to święto państwowe, co oznacza, że Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy 11 listopada 2022 są otwarte sklepy. W tym roku święto upamiętniające odzyskanie niepodległości przez nasz kraj w 1918 roku, wypada w piątek. Oznacza to, że możemy cieszyć się kolejnym długim weekendem w tym miesiącu.

Andrzejki 2022 - data. Kiedy jest wieczór wróżb?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

11 listopada - czy są otwarte sklepy?

W Narodowe Święto Niepodległości obowiązuje zakaz handlu. W związku z tym, że 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy, większość sklepów będzie nieczynna. W Święto Niepodległości nie zrobimy zakupów w galeriach handlowych. Supermarkety i markety budowlane również będą zamknięte. Co więcej, w związku z długim weekendem, wiele sklepów i dyskontów zmienia godziny otwarcia swoich placówek.

Karnawał 2023 - kiedy się zaczyna i ile trwa? [DATA, TERMIN]

Święto Niepodległości - jakie sklepy otwarte?

Sklepy otwarte w Święto Niepodległości 2022 mogą uratować obiad w niejednej rodzinie. Tego dnia otwarte będą m.in. Żabka i Freshmarket. Zakupy zrobimy również na stacjach benzynowych oraz w małych sklepach osiedlowych, w których za ladą staną właściciele lub ich najbliższa rodzina. Warto jednak, na drzwiach sklepu lub na stronie internetowej, sprawdzić w jakich godzinach otwarte są poszczególne placówki.

Sonda
Co wolisz?
Listen to "Patriota, czyli kto?" on Spreaker.