Czy dzisiaj jest niedziela handlowa 30.10.2022? Czy sklepy są otwarte?

i

Autor: Pexels

Czy 11 listopada są otwarte sklepy? Gdzie zrobić zakupy?

2022-11-11 15:56

Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Warto więc sprawdzić, czy 11 listopada sklepy są otwarte i gdzie można tego dnia zrobić zakupy. Sprawdziliśmy, czy tego dnia obowiązuje zakaz handlu oraz które placówki będą czynne.

Czy w Święto Niepodległości sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy 11 listopada 2022? Takie pytania zadaje sobie większość Polaków. Święto Niepodległości to niezwykle ważna data w historii naszego kraju. Tego dnia, zamiast pracować - świętujemy. 11 listopada, to święto państwowe, co oznacza, że Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy 11 listopada 2022 są otwarte sklepy. W tym roku święto upamiętniające odzyskanie niepodległości przez nasz kraj w 1918 roku, wypada w piątek. Oznacza to, że możemy cieszyć się kolejnym długim weekendem w tym miesiącu.

Andrzejki 2022 - data. Kiedy jest wieczór wróżb?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

11 listopada - czy są otwarte sklepy?

W Narodowe Święto Niepodległości obowiązuje zakaz handlu. W związku z tym, że 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy, większość sklepów będzie nieczynna. W Święto Niepodległości nie zrobimy zakupów w galeriach handlowych. Supermarkety i markety budowlane również będą zamknięte. Co więcej, w związku z długim weekendem, wiele sklepów i dyskontów zmienia godziny otwarcia swoich placówek.

Karnawał 2023 - kiedy się zaczyna i ile trwa? [DATA, TERMIN]

Święto Niepodległości - jakie sklepy otwarte?

Sklepy otwarte w Święto Niepodległości 2022 mogą uratować obiad w niejednej rodzinie. Tego dnia otwarte będą m.in. Żabka i Freshmarket. Zakupy zrobimy również na stacjach benzynowych oraz w małych sklepach osiedlowych, w których za ladą staną właściciele lub ich najbliższa rodzina. Warto jednak, na drzwiach sklepu lub na stronie internetowej, sprawdzić w jakich godzinach otwarte są poszczególne placówki.

Sonda
Co wolisz?
Listen to "Patriota, czyli kto?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE