Czegoś takiego jeszcze nie było! Gracz stworzył w Minecraft naszą planetę w skali 1:1

2020-03-26 11:10
Czegoś takiego jeszcze nie było! Gracz stworzył w Minecraft naszą planetę w skali 1:1
Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?v=8_bW3ab8YAk Czegoś takiego jeszcze nie było! Gracz stworzył w Minecraft naszą planetę w skali 1:1

To niesamowite, czego dokonał jeden z graczy Minecrafta. Przy użyciu modyfikacji, postanowił odtworzyć naszą planetę w skali 1:1. Chce również odwzorować każde miasto i ulicę. Zobacz na ESKA.pl, jak wygląda Ziemia w Minecrafcie.

Minecraft to komputerowa gra survivalowa, która posiada otwarty świat. Stworzona została przez Markusa Perssona. Dzięki grze Minecraft, użytkownicy mogą budować i niszczyć obiekty położone w losowo generowanym świecie. Gracz również może atakować istoty, zbierać surowce i wytwarzać przedmioty. Minecraft swoją premierę miał 17 maja 2009. Gra daje użytkownikom bardzo wiele możliwości. Jeden z graczy Minecrafta, postanowił zadziwić wszystkich. Stworzył naszą planetę w skali 1:1. Zagorzali fani pamiętają przeniesienie do gry świata z Gothica czy Harrego Pottera. Ale czegoś takiego jeszcze nie było!

Tego jeszcze nie widzieliście! Ziemia w Minecrafcie w skali 1:1

Jeden z graczy własnoręcznie odwzorował teren Ziemi w skali 1:1 w Minecrafcie. Autor zdecydował się na skorzystanie z dwóch modyfikacji, które pomogły mu stworzyć taki cudowny projekt. Na chwilę obecną nasza planeta w Minecrafcie jest cały czas w trakcie modyfikacji. Teraz możemy zobaczyć góry, morza i oceany. Najlepiej rozbudowany został Mont Everest. Gracze jednak już planują stworzyć dodatkowe rzeczy. Niedługo w grze mają pojawić się miasta, z odwzorowaniem każdej ulic, skrzyżowań i budowli. Takie rozwinięcie świata w Minecrafcie może potrwać jeszcze kilka lat. 

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze