Czarek Czaruje zdradził swoje tajemnice! W TAKI sposób żartował z nauczycieli!

2020-03-11 18:57 RW
Czarek Czaruje zdradził swoje tajemnice! TAK żartował z nauczycieli!
Autor: ESKA Czarek Czaruje zdradził swoje tajemnice! TAK żartował z nauczycieli!

Czarek Czaruje bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl! Jeden z najpopularniejszych magików w Polsce, prywatnie chłopak FANKI - odpowiedział na kilka pytań, zdradzając jednocześnie chronione tajemnice ze swojego życia. Jakie sekrety skrywa jedna z najgorętszych postaci polskiego internetu? Dowiedzcie się oglądając wideo - tylko na ESKA.pl!

Czarek Czaruje, a tak naprawdę Cezary Gołębiewski, to jeden z najpopularniejszych mistrzów magii w Polsce. Internauci doskonale znają go z hitowego na YouTube, kanału Rozczarowani. Prowadził go wspólnie z Just Edi Show, jednak panowie zakończyli współpracę, o czym dowiedzieliśmy się 1 września 2019. Gdy Czarek miał 10 lat dziadek pokazał mu sztuczkę, która zafascynowała go do tego stopnia, że przez kolejny miesiąc myślał na czym polega jej tajemnica. Na dobre tajemnice i techniki sztuki magicznej zaczął odkrywać mają 12 lat. Reakcje ludzi na sztuczki motywowały go do ciągłego uczenia się nowych trików. Jako 13-latek prezentował ludziom swoje sztuczki w restauracjach. W ten sposób szkolił się przez 3 lata. Mając 16 lat podróżował autostopem do większych miast, by tam pokazywać publiczności swoje umiejętności. W 2 miesiące zrobił około 100 pokazów ulicznych, które nauczyły go budowania interakcji z publiką. Każdego dnia Czarek stara się spędzić kilka godzin na poznawaniu nowych technik, tasowaniu kart i wymyślaniu nowych efektów.

Czarek Czaruje był gościem SZYBKIEJ SERII na ESKA.pl. Utalentowany Youtuber, prywatnie chłopak Fanki, którą doskonale znacie ze znakomitych przeróbek popularnych hitów, zdradził kilka tajemnic ze swojego życia. Opowiedział nam m.in.:

  • Co trzeba zrobić, by osiągnąć sukces;
  • Co ma na tapecie w telefonie;
  • Bez czego nie wyobraża sobie życie; 
  • Co by robił, gdyby nie magia;

Czarek Czaruje zdradził również, w jaki sposób żartował, a wręcz ułatwiał sobie życie w szkole! Zobaczcie sami - pierwszą część Szybkiej Serii z Czarkiem!

Czarek Czaruje magią usprawiedliwiał sobie nieobecność w szkole!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze