Szybka Seria - Ronnie Ferrari boi się... Szczere wyznanie twórcy Ona by tak chciała!

2020-02-05 19:00
Szybka Seria - Ronnie Ferrari boi się... Szczere wyznanie twórcy Ona by tak chciała!
Autor: ESKA / SZYBKA SERIA Szybka Seria - Ronnie Ferrari boi się... Szczere wyznanie twórcy Ona by tak chciała!

Ronnie Ferrari pierwszym bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl! Twórca hitu Ona by tak chciała, a także wykonawca najnowszego singla Radiówka - odpowiedział na kilka pytań, zdradzając jednocześnie chronione tajemnice ze swojego życia. Jakie sekrety skrywa jedna z najgorętszych postaci polskiego internetu? Dowiedzcie się oglądając wideo - tylko na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari nie spodziewał się, że w ciągu kilku dni stanie się jednym z najpopularniejszych artystów w internecie. Wszystko oczywiście za sprawą utworu, który stworzył w swoim małym pokoju w rodzinnym Włocławku. Mowa oczywiście o megahicie Ona by tak chciała, który obecnie ma ponad 113 milionów wyświetleń.  Ronnie Ferrari to artysta, którego lepiej możecie poznać, podczas koncertów, które daje praktycznie codziennie. Na scenie widać, że to energiczny i szalony 20-latek, uwielbiający spotkania z publicznością. Natomiast jako Hubert Kacperski woli nie ujawniać swoich tajemnic i być tym samym chłopakiem, co przed wydaniem swojego największego hitu. Z myślą o czytelnikach ESKA.pl - zrobił wyjątek i zdradził kilka sekretów swojego życia! 

  • Kto robi lepsze obiady: mama czy dziewczyna? 
  • Jaka sytuacja utkwiła mu ze szkolnych lat?
  • Czy weźmie udział w walkach MMA?
  • Co daje mu największe szczęście?

#SzybkaSeria z Ronnie Ferrari do obejrzenia poniżej - tylko na ESKA.pl!

#SzybkaSeria z największymi gwiazdami sceny muzycznej, najpopularniejszymi Youtuberami i osobistościami showbiznesu. Premierowy odcinek w każdą środę o godzinie 19:00, tylko na ESKA.pl! Kolejny odcinek już 12 lutego 2020 i będzie to... czekajcie cierpliwie, bo będzie się działo!

Najnowsze