Cyber Monday

i

Autor: Pixabay

Cyber Monday 2022 - kiedy wypada i co to za dzień?

2022-11-23 15:28

Wszyscy fani zakupów z niecierpliwością wyczekują już nie tylko Black Friday, ale również cieszącego się od niedawna równie wielką popularnością... Cyber Monday. Nazywany świętem zniżek w sklepach internetowych dzień zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, kiedy dokładnie wypada cyberponiedziałek w tym roku.

Jeśli uwielbiacie promocje, nie możecie przegapić Cyber Monday 2022. Dzień kuszących zniżek w sklepach internetowych zbliża się wielkimi krokami, a dzięki nam na pewno go nie przegapicie. Nazywane też cyberponiedziałkiem święto wywodzi się oczywiście ze Stanów Zjednoczonych i nawiązuje do popularnego na całym świecie Black Friday. I choć podstawową różnicą dzielącą te dwa dni jest w domyśle sposób dokonywania zakupów (w przypadku Black Friday mowa o zakupach stacjonarnych, a w przypadku Cyber Monday o tych dokonywanych online), to coraz częściej Cyber Poniedziałek obowiązuje nie tylko w sieci, ale także w sklepach stacjonarnych. W Polsce można zauważyć nawet rosnący trend do organizowania tak zwanych Black Weekends. Wówczas promocje obowiązują przez cztery dni - od piątku do właśnie poniedziałku. Cyber Monday to idealny czas dla osób, które myślą o zakupie nowego sprzętu elektronicznego. Sprawdzamy, kiedy wypada.

Black Friday 2022 - promocje. Gdzie najlepsze przeceny w sklepach?

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Kiedy Cyber Monday 2022?

Święto zakupowe Cyber Monday przypada w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, a tym samym po innym, jeszcze popularniejszym święcie zakupów, jakim jest Black Friday. W tym roku Cyber Poniedziałek wypada dokładnie 28 listopada. To idealna okazja dla wszystkich osób, które chciałyby upolować produkty w obniżonych cenach dla siebie bądź jako prezent dla najbliższych. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a zakupy na ostatnią chwilę nierzadko okazują się być bardzo stresujące.

Sonda
Korzystasz z promocji na Black Friday lub Cyber Monday?