Black Friday

i

Autor: Canva

Black Friday 2022 - promocje. Gdzie najlepsze przeceny w sklepach?

2022-11-23 13:09

Black Friday to wyjątkowy dzień, w trakcie którego można kupić potrzebne artykuły w świetnych cenach. W Czarny Piątek możemy zrobić zakupy nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Sprawdziliśmy, które sklepy zdecydowały się na atrakcyjne promocje!

Promocje na Black Friday 2022 przyciągają tłumy. W końcu to dzień największych wyprzedaży w roku. Wiele osób zastanawia się, gdzie są najlepsze przeceny w Czarny Piątek, by odpowiednio zaplanować zakupy i nie nadwyrężyć za bardzo swojego budżetu. Czarny Piątek przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam, tego dnia, są największe promocje i można kupić sporo rzeczy w okazyjnych cenach. Choć w Polsce często przeceny są nieco niższe, to Black Friday cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Black Friday przypada 25 listopada. To wielkie święto wyprzedaży i promocji w polskich sklepach. Kolejne zakupowe szaleństwo, tym razem w świecie e-commerce, rozpocznie się 28 listopada, czyli Cyber Monday 2022. Część sklepów zaczyna akcje promocyjne znacznie wcześniej, więc często można spotkać się z określeniem Black Week.

Pogoda na sylwestra 2023/23 - jaka będzie? Spadnie śnieg?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Black Friday 2022 - promocje

Dużo osób zastanawia się, w których sklepach są najlepsze przeceny na Black Friday 2022. Część sklepów decyduje się na wysłanie wiadomości do swoich klientów (SMS oraz E-mail) z atrakcyjnymi ofertami. Znajdują się w nich często specjalny kody promocyjne, dzięki którym zakupy będą jeszcze tańsze. Warto śledzić również oficjalne strony marek odzieżowych, perfumerii oraz sklepów obuwniczych, ponieważ można na nich znaleźć dokładne informacje dotyczące przecen i promocji.

Dni wolne w grudniu 2022. Jak zrobić sobie długi weekend?

Black Friday - najlepsze promocje

Koneserzy promocji wiedzą, że najlepsze łupy można zakupić w sklepach z elektroniką. To właśnie ta branża, łącząc Black Friday oraz Cyber Monday, decyduje się na najwieksze przeceny. Można wtedy kupić m.in. telewizory, prostownice, telefonu i słuchawki w naprawdę świetnych cenach. Jednak spore promocje zapowiadają się również w sklepach odzieżowych takich jak: Reserved, Mohito, drogeriach Sephora, Sinsay itp.

Sonda
Korzystasz z promocji na Black Friday lub Cyber Monday?