Cyber Monday 2022. Co to takiego i kiedy wypada?

i

Autor: Pixabay

Cyber Monday 2022. Co to takiego i kiedy wypada?

2022-10-14 12:17

Wraz z listopadem zbliżają się jedne z największych promocji w całym roku, a tym samym Cyber Monday 2022. Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o Black Friday. W końcu jest to najkorzystniejszy dzień w całym roku na zrobienie zakupów! W ostatnich latach coraz częściej można też usłyszeć takie pojęcie jak Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czym dokładnie on jest oraz kiedy wypada w 2022 roku!

Z roku na rok Cyber Monday staje się coraz bardziej popularny wśród ludzi. Jest on ściśle powiązany z Black Friday, z którym wiąże go wiele podobieństw i ma naprawdę wielu fanów na całym świecie. W końcu nie ma niczego, co kusi tak bardzo, jak promocje! Jeśli chodzi o samo pojęcie, powstało ono dawno temu, bo w 2005 roku, jednak szczególnie głośno jest o nim w ostatnich latach, kiedy to sprzedaż internetowa rozwinęła się jeszcze bardziej, w końcu obecnie korzysta z niej znaczna większość wśród osób, które mają dostęp do internetu.

Gigantyczne promocje na Black Friday 2022. Kiedy obchodzimy Czarny Piątek w Polsce?

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59

Cyber Monday 2022 - co to takiego?

Cyber Monday jest dniem, podczas którego ludzie na całym świecie robią ogromne zakupy. Jest porównywany do Black Friday, w trakcie którego większość sklepów na całym świecie decyduje się na to, aby obniżać ceny swoich produktów. Cyberponiedziałek polega praktycznie na tym samym, jednak dotyczy przede wszystkim handlu internetowego, a nie stacjonarnego. Produktami, które sprzedają się najlepiej tego dnia są odzież, obuwie.

Pogoda w listopadzie 2022. Pierwszy śnieg już na horyzoncie!

Sonda
Zamierzasz wstrzymać się z większymi zakupami do Cyber Monday?

Cyber Monday 2022 - kiedy wypada?

Cyberponiedziałki są - tak samo jak w przypadku Black Friday - ściśle związane z dniem, podczas którego wypada Święto Dziękczynienia. Dzień ten każdego roku przypada na czwarty czwartek listopada. Jeśli chodzi o Cyber Monday, jest to pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Tym samym w roku 2022 jednych z największych promocji, z okazji Cyber Monday, można się spodziewać 28 listopada. Zdecydowanie warto wstrzymać się do tego dnia z większymi zakupami!