Creepypasta to... Odpowiedź na pytanie z teleturnieju Milionerzy

2019-08-22 20:43 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Creepypasta to... takie pytanie usłyszała uczestniczka 196 odcinka programu Milionerzy! Udział w teleturnieju to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Żeby wzbogacić się o niemałą sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. W tym niewątpliwie pomóc mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela, które uczestnicy mają do wykorzystania.

Creepypasta to... A) piekielnie pikantne penne B) straszne historie C) krem do obuwia D) francuskie naleśniki. Takie pytanie i warianty odpowiedzi usłyszała jedna z uczestniczek Milionerów. Program jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku gospodarzem show jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. W polskiej wersji Milionerów najwyższą nagrodę zgarnęły dotychczas 3 osoby - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek oraz Katarzyna Kant-Wysocka. Jak jest poprawna odpowiedź na powyższe pytanie? 

Zobacz też: Męskie Granie 2019: transmisja na żywo z Żywca! Gdzie i kiedy oglądać?

Creepypasta to... odpowiedź na pytanie z Milionerów. 

Creepypasta to... A) piekielnie pikantne penne B) straszne historie C) krem do obuwia D) francuskie naleśniki. Uczestniczka zdecydowała się nie używać żadnego z kół ratunkowych. Zaznaczyła odpowiedź C. Niestety, nie była to poprawna odpowiedź. Chodziło oczywiście o B) straszne historie. 

Najnowsze