gwiazdy

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 20 lat. Fabienne wygląda jak kopia mamy!

2024-07-01 16:40

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli swego czasu najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Para doczekała się dwojga wspaniałych dzieci, które od jakiegoś czasu idą w ich ślady. Córka artystów, Fabienne, ma już 20 lat. Z roku na rok coraz mocniej przypomina sławną mamę!

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny stały się celebrytami w chwili narodzin. Gdy Xavier i Fabienne przychodzili na świat, ich rodzice byli największymi gwiazdami w naszym kraju. Michał Wiśniewski celebrował kolejne sukcesy zespołu Ich Troje, a Marta Wiśniewska przygotowywała się do debiutu na polskiej scenie muzycznej. Syn pary, Xavier, przyszedł na świat w czerwcu 2002 roku, natomiast jego siostra, Fabienne, rok później, w sierpniu 2003. Zawirowania w życiu prywatnym rodziców nie wpłynęły jednak na osłabienie ich więzi. Xavier i Fabbka, jak pieszczotliwie nazywają ją bliscy, mają doskonałe relacje zarówno z mamą, jak i tatą. Co więcej - zdecydowali się na pójście w ich ślady. Nie dość, że oboje tańczą w zespole Mandaryny, to Xavier od dłuższego czasu działa na scenie jako raper, natomiast Fabienne spełniła marzenia o dostaniu się na ASP, gdzie może realizować się jako malarka. Dumny Wiśniewski podzielił się niedawno aktualnymi zdjęciami swojej najstarszej córki. Fabienne Wiśniewska to przepiękna młoda kobieta, która z roku na rok coraz mocniej przypomina swoją mamę Mandarynę.

Dziewczyna syna Wiśniewskiego i Mandaryny jest siostrą znanego aktora. Co o niej sądzi piosenkarka?

Mandaryna powraca!

Córka Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 20 lat

Fabienne i Mandaryna łączy bardzo bliska więź. Młoda artystka nie ukrywa, że to właśnie mama jest jej najlepszą przyjaciółką i największym wsparciem. Fabbka może jednak też liczyć na wiele ciepła ze strony swojego taty, który właśnie pochwalił się nią w social mediach. Internauci zasypali 20-latkę komplementami.

- Masz rację, że przypomina Martę ,naturalnie piękna. A tak w ogóle to wszystkie Twoje dzieci są super.

- Bardzo ładna podobna do mamy

- Jaką ma Pan piękną córkę - zachwycają się.

Listen on Spreaker.