Gwiazdy

Dziewczyna syna Wiśniewskiego i Mandaryny jest siostrą znanego aktora. Co o niej sądzi piosenkarka?

2024-05-29 15:59

Marta "Mandaryna" Wiśniewska w przeszłości była nie tylko tancerką popularnego zespołu Ich Troje, ale również żoną frontmena kapeli - Michała Wiśniewskiego. Para wspólnie doczekała się dwójki dzieci - syna Xaviera oraz córki Fabienne. Pociechy Wiśniewskich są już dorosłe. Niewielu wie, że syn Wiśniewskich spotyka się z siostrą popularnego aktora. W jednym z wywiadów piosenkarka zdradziła, jakie relacje łączą ją z partnerką Xaviera.

Marta Wiśniewska popularność zdobyła na początku XXI wieku. To właśnie wówczas rozpoczęła współpracę z popularną formacją Ich Troje. Mandaryna początkowo była tancerką, z czasem pełniła także rolę choreografa i zaczęła budować własny zespół taneczny. Występy z zespołem Ich Troje zbliżyły ją do lidera grupy Michała Wiśniewskiego, z którym wzięła ślub w 2002 roku. W grudniu 2003 r. zakochani przysięgali sobie wieczną miłość w Kirunie, a ich bajkowy ślub transmitowano na antenie stacji TVN. Mandaryna i Wiśniewski doczekali się dwójki dzieci. Starszy syn pary Xavier Michał przyszedł na świat w czerwcu 2002 roku, a córka Fabienne Marta w sierpniu 2003 r. Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego dziś są już dorosłe i podobnie, jak ich mama zajmują się tańcem. 22-letni Xavier i jego partnerka tańczą w zespole Mandaryny.

Mandaryna powraca!

Dziewczyna syna Wiśniewskiego jest siostrą znanego aktora

Niewielu wie, że Xavier Wiśniewski prywatnie spotyka się z siostrą popularnego, ale również wzbudzającego wiele kontrowersji aktora. Partnerką syna muzyka Ich Troje jest Weronika Fabijańska - siostra Sebastiana Fabijańskiego. Z racji wykonywanego zawodu dziewczyna spędza dużo czasu z matką swojego ukochanego. Co Mandaryna sądzi o partnerce Xaviera? Okazuje się, że kobiety doskonale się dogadują, a Mandaryna w jednym z wywiadów, którego udzieliła portalowi Pudelek, wyrażała się o niej bardzo pochlebnie.

Xavier jest z Wercią już parę lat i ja po prostu czuję, że mam jeszcze jedną córkę i przyjaciółkę, bo też razem pracujemy. I to jest super - powiedziała Mandaryna, dodając, że dziewczyna jest także świetnym choreografem.