Córka Michaela Jacksona wydała czarujący teledysk! O czym opowiada singiel Eyelids?

Paris Jackson
Autor: Screen z YT: paris jackson - eyelids ft. andy hull (official music video) / Paris Jackson

Córka Michaela Jacksona idzie w ślady ojca? Utalentowana wokalistka właśnie wydała czarujący teledysk do piosenki Eyelids. klip ujęty w czarno-białym klimacie robi wrażenie na widzach i pozwala im na głębszą interpretację. O czym opowiada kawałek Paris Jackson zatytułowany eyelids? Zobaczcie sami!

Paris Jackson, córka legendarnego Michaela Jacksona jakiś czas temu zaprezentowała światu swoją debiutancką płytę Wilted. To pierwsze solowe wydawnictwo w całej karierze młodej piosenkarki. Jak się okazuje Paris Jackson nie zwalnia tempa w muzycznym świecie! Wokalistka dokładnie 23 stycznia 2021 roku wydała teledysk do piosenki Eyelids, który zrobił w sieci prawdziwą furorę. Klip chwilę po publikacji cieszy się niespełna 200 tysiącami wyświetleń w serwisie YouTube oraz ogromną liczbą pozytywnych w odbiorze komentarzy.

Paris Jackson piosenkę Eyelids wydała w 2020 roku, a teraz dołączyła fanom do niej teledysk. Klip powstał w klimacie czarno-białym, bardzo nostalgicznym i hipnotyzującym. Tak zobrazowany singiel pozwala słuchaczom interpretować go na własny sposób i poczuć go bardzo indywidualnie. Sam utwór piosenkarki opowiada o trudnej relacji z drugą osobą, emocjonalnym przywiązaniu, ludzkich słabościach, a także próbach stania się lepszym człowiekiem. Powyżej opisana piosenka, do której już teraz możemy obejrzeć teledysk znajduje się oczywiście na debiutanckim krążku Paris Jackson Wilted.

Paris Jackson - kim jest? 

Paris Jackson jest córką legendarnego muzyka, czyli Micheala Jacksona. 23-letnia wokalistka, choć zawodowo zajmuje się modelingiem idzie również w ślady swojego ojca, ponieważ już na swoim koncie ma debiutancki krążek Wilted oraz kilka innych muzycznych osiągnięć. 

Najnowsze