Córka Michaela Jacksona wydała czarujący teledysk! O czym opowiada singiel Eyelids?

2021-01-26 10:56
Paris Jackson
Autor: Screen z YT: paris jackson - eyelids ft. andy hull (official music video) / Paris Jackson

Córka Michaela Jacksona idzie w ślady ojca? Utalentowana wokalistka właśnie wydała czarujący teledysk do piosenki Eyelids. klip ujęty w czarno-białym klimacie robi wrażenie na widzach i pozwala im na głębszą interpretację. O czym opowiada kawałek Paris Jackson zatytułowany eyelids? Zobaczcie sami!

Paris Jackson, córka legendarnego Michaela Jacksona jakiś czas temu zaprezentowała światu swoją debiutancką płytę Wilted. To pierwsze solowe wydawnictwo w całej karierze młodej piosenkarki. Jak się okazuje Paris Jackson nie zwalnia tempa w muzycznym świecie! Wokalistka dokładnie 23 stycznia 2021 roku wydała teledysk do piosenki Eyelids, który zrobił w sieci prawdziwą furorę. Klip chwilę po publikacji cieszy się niespełna 200 tysiącami wyświetleń w serwisie YouTube oraz ogromną liczbą pozytywnych w odbiorze komentarzy.

Paris Jackson piosenkę Eyelids wydała w 2020 roku, a teraz dołączyła fanom do niej teledysk. Klip powstał w klimacie czarno-białym, bardzo nostalgicznym i hipnotyzującym. Tak zobrazowany singiel pozwala słuchaczom interpretować go na własny sposób i poczuć go bardzo indywidualnie. Sam utwór piosenkarki opowiada o trudnej relacji z drugą osobą, emocjonalnym przywiązaniu, ludzkich słabościach, a także próbach stania się lepszym człowiekiem. Powyżej opisana piosenka, do której już teraz możemy obejrzeć teledysk znajduje się oczywiście na debiutanckim krążku Paris Jackson Wilted.

Sonda
Czy słuchałeś muzyki Michaela Jacksona?

Paris Jackson - kim jest? 

Paris Jackson jest córką legendarnego muzyka, czyli Micheala Jacksona. 23-letnia wokalistka, choć zawodowo zajmuje się modelingiem idzie również w ślady swojego ojca, ponieważ już na swoim koncie ma debiutancki krążek Wilted oraz kilka innych muzycznych osiągnięć. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze