Coca-Cola

i

Autor: YouTube/Coca-Cola Polska

Coca-Cola - nowa reklama “Otwarci jak nigdy” z mocnym przesłaniem. Musisz to zobaczyć!

2020-08-05 9:38 Materiał sponsorowany

„Udało nam się, burza jest za nami”. George The Poet w najnowszej kampanii Coca-Cola zapowiada początek nowego rozdziału. Wyjątkowy spot znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Kampania Coca-Cola „Otwarci jak nigdy” to idealny dowód na to, że w życiu czasami warto zwolnić tempo. Doświadczenia ostatnich miesięcy wymusiły na nas zmianę dotychczasowego stylu życia i dopasowanie się do nowej rzeczywistości. Mimo trudnych początków, wyszliśmy z tej sytuacji silniejsi niż kiedykolwiek przedtem. Teraz możemy spojrzeć na nasz świat z dystansem. Idąc za radą George’a The Poet – wykorzystajmy ten moment.

Coca-Cola w swoim nowym spocie udowadnia, iż miniona wiosna to nie tylko niepokój i trudny czas związany z pandemią koronawirusa. Lekcje, które wynieśliśmy z ostatnich wydarzeń, dają nam możliwość rozpoczęcia nowego rozdziału.

Miesiące, w trakcie których przyszło nam zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, sprawiły, że lepiej dostrzegamy co tak naprawdę jest w życiu ważne. Staliśmy się bardziej otwarci na naszych najbliższych, rodzinę, sąsiadów, a także nieznajomych, których mijamy każdego dnia w sklepie i na ulicy. Wszechobecna pandemia zmusiła świat, aby zwolnił tempo. Teraz, gdy sytuacja zaczyna się uspokajać, George The Poet zadaje nam bardzo ważne pytanie: Kto powiedział, że mamy wrócić do tego, co było? Każdy z nas sam musi udzielić na nie odpowiedzi. Jedno jest jednak pewne - po obejrzeniu tego spotu, nic już nie będzie takie jak kiedyś.

Coca-Cola - nowa reklama

Gwiazdą najnowszej kampanii Coca-Cola jest wielokrotnie nagradzany brytyjski artysta słowa mówionego George Mpanga, powszechnie znany jako George The Poet. W polskiej wersji spotu głosu użyczył Gamou Fall – aktor filmowy i teatralny, związany m.in. z Teatrem Polskim w Poznaniu.

Gamou Fall

i

Autor: materiały prasowe