Blanka

i

Autor: YouTube/Blanka

GWIAZDY

Co za wynik! Blanka z milionem. Nie jest gwiazdą jednego hitu

2023-10-04 16:16

Blanka udowadnia, że nie jest gwiazdą jednego hitu. Najnowszy singiel piosenkarki zatytułowany "Rodeo" radzi sobie doskonale, czego efektem jest milion odsłon pod nakręconym do niego wideoklipem. Utwór miał nawet swoją premierę na żywo na PGE Narodowym w Warszawie.

Złośliwi wróżyli jej koniec kariery chwilę po powrocie z Liverpoolu, gdzie reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Blanka udowadnia jednak, że wcale nie jest "one hit wonder", a piosenka "Solo" otworzyła jej wrota do dobrze zapowiadającej się kariery na polskim rynku muzycznym. I o ile można było pomyśleć, że "Boys Like Toys", czyli drugi singiel, który Blanka wydała pod szyldem Warner Music Poland, poniósł się na fali jej eurowizyjnego show w Wielkiej Brytanii, tak sukces utworu "Rodeo" z pewnością nie jest przypadkiem, a dowodem na to, że Polaków faktycznie interesuje, co do zaoferowania ma ta energiczna 24-latka. W niespełna dwa tygodnie od premiery nakręcony w Izraelu wideoklip do piosenki wygenerował ponad milion odsłon. To już kolejny milion na koncie Stajkow!

Blanka zaśpiewała "Rodeo". To był jej pierwszy raz! Komentarze? Mówią same za siebie

Blanka znana w Afryce?! Została mianowana księżniczką polskiego popu!

Blanka z milionem

Blanka dla wielu stała się symbolem odwagi i siły. Piosenkarka nie ugięła się pod hejtem, który spłynął na nią, gdy oficjalnie ogłoszono, że to właśnie ona poleci do Liverpoolu reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2023. Każdy kolejny utwór 24-latki cieszy się sporym zainteresowaniem słuchaczy, czemu dowodzą liczby. Najnowszy wideoklip Blanki do kawałka "Rodeo" jest kolejnym z milionem wyświetleń i to zdobytym w niespełna dwa tygodnie. Myślicie, że artystka ma przed sobą świetlaną przyszłość?