Blanka

i

Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

GWIAZDY

Blanka zaśpiewała "Rodeo". To był jej pierwszy raz! Komentarze? Mówią same za siebie

2023-10-02 15:28

Blanka nie próżnuje. Po powrocie z Liverpoolu, gdzie reprezentowała Polskę na Eurowizji, wokalistka rzuciła się w wir pracy, czego efektem jest jej kolejny singiel "Rodeo". Piosenka doczekała się premiery na żywo na PGE Narodowym. Sprawdźcie, jak ze swoim nowym utworem poradziła sobie Stajkow. Komentarze mówią same za siebie.

Po doskonale przyjętych kawałkach "Solo" i "Boys Like Toys" Blanka postanowiła kontynuować dobrą passę i zaprezentowała swój kolejny singiel "Rodeo". Zarówno piosenka, jak i nakręcony do niej klip spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. Wielu z nich uznało nawet, że utwór, za którego brzmieniem stali zagraniczni producenci, to najlepszy numer w trwającej niewiele ponad rok karierze Stajkow. Wydaniu "Rodeo" towarzyszyło zaprezentowanie viralowej choreografii z teledysku, a także seria wywiadów, w tym w studiu Radia ESKA. To jednak nie wszystko! Zaledwie kilka dni po zaprezentowaniu muzycznej nowości Blanka miała okazję zaprezentować ją na żywo podczas emitowanej na antenie Telewizji Polskiej imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 wystąpiła przed 40-tysięcznym tłumem z medleyem wszystkich wydanych dotąd pod skrzydłami Warner Music piosenek. 

Zobacz też: Rodeo Blanki powstało jeszcze przed Eurowizją! Konkurs namieszał w jej życiu!

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Roztańczony PGE Narodowy - Blanka

Blanka była jedną z gwiazd odbywającej się w sobotę (30 września) imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Piosenkarka wykonała na scenie medley swoich trzech dotychczasowych hitów, w tym tego najnowszego, zatytułowanego "Rodeo". Jak można wywnioskować z komentarzy, show, jakie zaprezentowała 24-latka, bardzo spodobało się zarówno publiczności, jak i internautom.

- Ta dziewczyna ma naprawdę pozytywne podejscie do życia. Ja ją podziwiam, że po takim obrzydliwym hejcie się nie poddała i jest zawsze pozytywna i uśmiechnięta. Bawi się muzyką i tańcem. Fajnie się na to patrzy!

- Tak jest Blanka, biegnij po swoje i nie oglądaj się na hejterów ❤

- Bardzo dobry występ. Wszystko dobrze zgrane - wokalizy i tło muzyczne nie odstają od wokalu Blanki, tylko go wspierają, przez co nie ma poczucia takiej sztuczności, jak było w wielu jej występach do tej pory - czytamy.

Zgadzacie się? Myślicie, że Blanka ma przed sobą długą karierę?

Listen on Spreaker.