Co to za piosenka? Rozpoznaj utwór ukryty w emotkach! [QUIZ]

2022-05-15 1:40
Co to za piosenka? Rozpoznaj utwór ukryty w emotkach! [QUIZ]
Autor: canva.com Co to za piosenka? Rozpoznaj utwór ukryty w emotkach! [QUIZ]

Emoji challenge na ESKA.pl! Wystartowaliśmy z zabawą, która polega na odgadnięciu tytułów piosenek ukrytych w emotikonach! Chodzi oczywiście o największe hity, które dobrze znacie z anteny Radia ESKA. O co dokładnie chodzi? Wystarczy spojrzeć na emotikony w quizie, skojarzyć z utworem i zaznaczyć prawidłową odpowiedź!

Muzyką się żyje i wiemy o tym doskonale! Najlepsze nowości muzyczne zawsze poznajecie za sprawą naszej strony, ale również w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Jak dobrze kojarzycie tytuły piosenek, które namieszały rynkiem muzycznym? Jak dobrze znacie teksty piosenek? Przygotowaliśmy dla was specjalną zabawę, za sprawą której będziecie mogli udowodnić i wykazać się swoją znajomością w tej kwestii. Spróbujcie rozwiązać utwory patrząc, tylko i wyłącznie na emotki. Ile numerów kojarzycie? Koniecznie pochwalcie się wynikiem w komentarzach. Wyślijcie ten test znajomemu i powalczcie ze sobą o lepszy rezultat.

Młodzieżowe skróty 2022 - co znaczy IMO, BTW, HMU, LOL? Udowodnij, że je znasz! [QUIZ]

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze