Młodzieżowe skróty 2022 - co znaczy IMO, BTW, HMU, LOL? Udowodnij, że je znasz! [QUIZ]

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Młodzieżowe skróty 2022 - co znaczy IMO, BTW, HMU, LOL? Udowodnij, że je znasz! [QUIZ]

Młodzieżowe skróty 2022 - co znaczy IMO, BTW, HMU, LOL? Udowodnij, że je znasz! [QUIZ]

2022-03-11 16:30

Młodzieżowe skróty 2022 to zbiór najważniejszych i najczęściej używanych słów przez nastolatków! Co oznaczają skróty takie jak NW, BTW, LOL, ASAP, czy KK? Jeśli nie wiecie, to dobrze trafiliście. Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy, który po pierwsze umili czas, a po drugie pozwoli Wam nadrobić zaległości, jeśli chodzi o słowa używane przez najmłodszych!

Młodzieżowe skróty 2022 głównie dla rodziców to często duża bariera do przeskoczenia. Dzieci wprowadzają nowe słowa, wyrażenia, a to w rozmowie wywołuje dużą niepewność i brak rozeznania wśród starszych osób. Co znaczy IMO, BTW, HMU, LOL? Te i inne skróty młodzieżowe 2022 trzeba znać, jeśli chcecie swobodnie porozumieć się ze swoim dzieckiem. Rozmowa to jedno, ale najmłodsi najczęściej używają ich w piśmie. Uważają, że tak jest szybciej i sprawniej, jeśli chodzi o porozumiewanie się w internecie. Nieustannie w młodzieżowym słowniku pojawiają się nowe skróty, nawet takie, które składają się zaledwie z dwóch liter. Czy znasz je wszystkie? Zmierz się z naszym quizem i sprawdź, jaka jest Twoja wiedza!

Slang młodzieżowy 2022: QUIZ. Udowodnij, że kumasz słowa nastolatków!

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity