Co studiował Michał Szpak, Margaret i inni? QUIZ

2021-03-22 15:57
Cleo, Quebonafide, Margaret, Michał Szpak
Autor: WBF, Pawel Skraba/REPORTER, Adam Jankowski/REPORTER, VIPHOTO/East News

Jak się okazuje, sława, bogactwo i muzyczny dorobek nie spadł gwiazdom polskiej sceny z nieba tak po prostu! Zanim byli sławni podjęli się studiów na przeróżnych kierunkach. jesteście ciekawi co studiowała Margaret, Cleo, Michał Szpak, Quebonafide i inni? Zmierzcie się z naszym quizem. Komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi fani!

Co studiował Michał Szpak, Margaret i inni? To ciekawi każdego z was! Studia to ważny element w życiu niejednego człowieka. Choć nie każdy się na nie decyduje, to mogą one być pomocne w przyszłej pracy. Podobnie jest również z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Część artystów zanim była sławna uczęszczała na wykłady i ćwiczenia, ale są też tacy co nie podeszli nawet do matury. To właśnie między innymi Edyta Górniak, Kayah, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Chylińska czy nawet Rihanna, zdecydowali się iść od razu w branżę muzyczną. Jak widać, ten krok im się opłacił, ponieważ dzisiaj są bardzo popularnymi artystami, ale także celebrytami w naszym kraju i na świecie. Dla wszystkich czytelników oraz fanów polskich artystów, przygotowaliśmy dla was quiz. Zmierzcie się z nim i sprawdźcie, co studiowały gwiazdy muzycznej sceny. Niektóre odpowiedzi mogą was mocno zaskoczyć! Przekonajcie się sami.

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?
Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze