Co dzieje się na próbach The Voice Kids? Zobacz wideo zza kulis!

2020-02-12 16:55 MK
The Voice Kids
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Finał trzeciej edycji The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. W przyszłym odcinku dowiemy się, którzy uczestnicy z drużyny Cleo awansują do kolejnego etapu. Zanim to się stanie, na ESKA.pl sprawdzicie, co dzieje się za kulisami najpopularniejszego programu muzycznego w naszym kraju. Czy na próbach panuje nerwowa atmosfera? A może wręcz przeciwnie - wokół unosi się sama pozytywna energia na myśl o kolejnych występach?

The Voice Kids - w programie emitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki pozostali już najlepsi z najlepszych. Po Przesłuchaniach w ciemno, w trakcie których trenerzy decydowali, którego z uczestników chcieliby posiadać w swojej drużynie, przyszedł czas na kolejny, równie emocjonujący etap - Bitwy. Za nami już odcinki poświęcone drużynom zarówno Dawida Kwiatkowskiego, jak i Tomsona i Barona z grupy Afromental. W najbliższą sobotę (15.02), dowiemy się, którzy trzej utalentowani nastolatkowie z grupy Cleo dołączą do grona szczęśliwców wybranych przez męskich przedstawicieli panelu jurorskiego.

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnego odcinka, a ciekawi was, co dzieje się za kulisami show, to na kanale The Voice Kids Poland w serwisie YouTube pojawiło się wideo, dzięki któremu wszyscy widzowie mogą dowiedzieć się, jak wyglądają próby do odcinków. I choć walka o awansowanie do kolejnego z etapów jest z pewnością stresująca, to na backstage'u panuje bardzo przyjazna atmosfera. Uczestnicy bywają jednak mocno zmęczeni, co można zaobserwować w zamieszczonym poniżej wideo.

The Voice Kids - próby

W The Voice Kids najważniejszy jest oczywiście głos, ale na odbiór uczestnika przez publiczność i jurorów wpływają również inne czynniki, takie jak chociażby jego prezencja na scenie. Aby uczestnicy wypadli jak najlepiej, muszą słuchać się rad swoich trenerów. Poniżej znajdziecie filmik z zakulisowymi materiałami z przygotowań do Bitew w drużynie Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona.

Najnowsze