Cleo zapomniała tekstu swojej piosenki! Wpadka artystki w song challenge u Magdy Beredy

2019-02-18 16:23
Cleo i Magda Bereda
Autor: YouTube / Magda Bereda

Cleo wystąpiła gościnnie u Magdy Beredy! Obie artystki spotkały się, porozmawiały i zagrały w song challenge. Zabawa ta polega na zaśpiewaniu fragmentu piosenki ze słowem, które znajduje się na wylosowanej przez nas karteczce. Właśnie wtedy Cleo popełniła wpadkę! Okazało się, że wokalistka nie pamięta tekstu jednej z własnych piosenek! Możecie ją zobaczyć na ESKA.pl

Cleo pojawiła się gościnnie u Magdy Beredy. Wokalistka udzieliła mini wywiadu i zagrała w popularną zabawę - song challenge. Oglądanie takiego wyzwania to czysta przyjemność, bo obie panie są utalentowanymi piosenkarkami. Ponadto Magda wybrała oczywiście takie utwory, by Cleo mogła sobie z nimi łatwo poradzić. Wiele z nich należało do jej repertuaru. Już przy pierwszym haśle Cleo zaliczyła małą wpadkę!  

Przeczytaj też: Tulia na Eurowizji 2019 to zasługa Cleo? Komentarz wokalistki

Wpadka Cleo - zapomniała swojej piosenki! 

Na pierwszej karteczce, którą wylosowało Cleo w song challenge znajdowało się hasło 'Pół'. Nawiązywało ono do piosenki Cleo 'Dzielę na pół'. Cleo zaśpiewała tylko fragment, po czym sama przyznała, że nie pamięta słów! W dalszej części zabawy artystka poradziła sobie dużo lepiej. Może więc była to tylko kwestia małej tremy? W końcu może ona czasem dopaść każdego. Poniżej możecie zobaczyć całe spotkanie Magdy i Cleo.

Kim jest Magda Bereda? Wiek, piosenki, The Voice Kids, Instagram

Najnowsze