CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy

2020-08-02 11:09
CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy
Autor: fot. WBF / Polsat CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy

Cleo odwiedziła nasze studio i odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania internautów! Czy ma chłopaka? Planowała kiedyś tatuaż? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

CLEOnago, chłopak, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy - z tymi słowami związane były wasze pytania! Gwiazda polskiej sceny muzycznej zmierzyła się z kwestiami, które najbardziej interesowały internautów. Czy ma chłopaka? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? W czym najbardziej pomogli jej rodzice? Czy chciałaby walczyć w KSW? Wszystkie tajemnice Cleo zdradzamy i odkrywamy na ESKA.pl!

Cleo - nago

Teledysk utworu Eva wzbudził ogromną sensację wśród internatów. Cleo w muzycznym obrazku do swojego singla pojawiła się zupełnie nago. Czy faktycznie zdjęła całe ubranie? - Muszę tutaj sprostować 'czy Cleo jest naga?' To jest słodka tajemnica, ale sugerowałam, że Eva jest naga, jak Eva biblijna.

Cleo: 5 najgorętszych scen z teledysku EVA! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Cleo powróciła z nowym teledyskiem! Zmysłowy klip zadebiutował razem z jej najnowszym utworem 'EVA', który nagrała wspólnie z Mesajah. Historia opowiada o wielkiej i grzesznej miłości. Dwoje ludzi, którzy są zagubieni niczym biblijni Adam i E

Cleo - chłopak

Wiele osób zastanawia się, czy Cleo ma chłopaka. Oficjalnie wiadomo, że kilku ich było! - Miałam, tak! Nie za dużo, ale miałam. Pierwszego miałam na początku liceum.

Cleo - rodzina

Rodzina jest absolutnym fundamentem do tego, by w życiu było nam łatwiej. Czy tak jest również w przypadku Cleo? - Moja rodzina pomogła mi w tym, że zawsze mnie wspiera. Chyba to jest dla mnie najważniejsze, że bliskich mam przy sobie i że rodzice wychowali mnie na dobrego człowieka.

Cleo - wiek

Cleo urodziła się 25 czerwca 1983. W związku z tym skończyła 35 lat.

Cleo - tatuaże

Okazuje się, że Cleo kiedyś zamierzała zrobić sobie tatuaż, ale szybko z niego zrezygnowała. - Nie, nie mam tatuażu, ale planowałam. Na szczęście się wymiksowałam, to nie jest moja bajka. Uważam jednak, że przepięknie kobiety wyglądają w tatuażach.

Cleo - Eurowizja 2019

Cleo wspólnie z Donatanem reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2014 roku. Czy zamierza wrócić na eurowizyjną scenę? - Jeszcze jest to dla mnie świeży temat, byłam niedawno na Eurowizji. Nie wykluczam i nigdy nie mówię nigdy.

Cleo - KSW

Pytanie o Cleo w KSW nie wzięło się z niczego. 4 marca 2018 roku Donatan na swoim profilu wrzucił zdjęcie wokalistki z sali gimnastycznej i napisał żartobliwie, że wokalistka szykuje się do KSW. Jak sama widzi siebie w tym sporcie? - Gdyby doba miała jeszcze z 50 godzin, to bym się tego podjęła. Myślę, że każda forma sportu jest fajna.

Cleo - bez makijażu

Czy Cleo wystąpi kiedyś na scenie bez makijażu? - Nie widzę takiej potrzeby. Ostatnio jest moda na 'natural' i tak dalej, ja sam proces makijażu bardzo lubię, sprawia mi to przyjemność i codzienne wykonywanie makijażu jest dla mnie bardzo fajne.

Cleo - obrazy

Cleo, zanim została piosenkarką i zanim tworzyła megahity, malowała obrazy! Gdzie można je kupić? - Moje obrazy, nie wiem gdzie. Wystawiałam je bardzo dawno, może nie omieszkam jeszcze kiedyś do tego wrócić, bo zawsze sprawiało mi to dużą radość. Przy malowaniu obrazów.

Cleo: co robiła, zanim stała się sławna? Miała zupełnie zwykłą pracę!

Autor: brak danych

  Cleo, zanim stała się sławna, miała zupełnie zwyczajną, regularną pracę. Czym zajmowała się przed rozpoczęciem kariery? Cleo przebyła naprawdę długą drogę, żeby stać się uznaną wokalistką  i włożyła w to niewątpliwie bardzo dużo ciężkiej pracy. Sprawdź, co

Cleo pochwaliła się również tym, jakich piosenek aktualnie słucha. Okazuje się, że obserwuje obecnie rynek zagraniczny, dokładniej rynek zachodni i uwielbia raperkę znaną jako Cardi B. Jak powiedziała autorka hitu Łowcy gwiazd: - Ma fajną aparycję i dobre numery.

Najnowsze