Cleo wspomina porażkę w X Factor

i

Autor: ESKA // screen z Facebooka Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura

Cleo wspomina PORAŻKĘ w X Factor. Sama by się nie przyjęła!

2022-04-12 13:36

Zanim Cleo odniosła wielki sukces w branży muzycznej, długo walczyła o swoją pozycję. Z pewnością nie wszyscy pamiętają o tym, że gwiazda była uczestniczką pierwszej edycji programu X Factor. Jej talent nie został jednak doceniony przez jurorów. Po latach artystka wyznała, że sama nie przyjęłaby siebie do drużyny. Dlaczego?

Cleo w X Factorze to bardzo zamierzchłe czasu. Mimo tego wokalistka nie odcina się od tamtego występu i chętnie tłumaczy, dlaczego jej wokalny talent, którym kilka lat później zachwyciła się cała Polska, nie zrobił wrażenia na zasiadających wówczas w jury programu Mai Sablewskiej, Czesława Mozila oraz Kuby Wojewódzkiego. Dziś Cleo sama ocenia zmagania uczestników w telewizyjnym show The Voice Kids. 38-letnia piosenkarka dzieli się z podopiecznymi cennym doświadczeniem i co potwierdzają członkowie jej teamu, nawet po zakończeniu programu pozostaje z nimi w kontakcie. Gwiazda z dumą udostępnia solowe projekty nastoletnich wokalistek i wokalistów, a także zaprasza ich na własne koncerty. Aż tak duże zaangażowanie w rolę trenera wynika między innymi z przykrych doświadczeń z czasów X Factora. W wywiadzie dla ESKA.pl Cleo sięgnęła pamięcią do trudnego dla niej momentu i z rozbrajającą szczerością przyznała, że sama nie przyjęłaby siebie do drużyny. Podała nawet przyczynę!

Sonda
Lubisz twórczość Cleo?

Cleo szczerze o porażce w X Factor

Cleo idealnie sprawdza się w roli jurorki w The Voice Kids. Zapytana przez naszego dziennikarza o tio, czy wynika to z faktu, iż sama doświadczyła odrzucenia, będąc uczestniczką pierwszej edycji show X Factor, odpowiedziała:

Ja właśnie na tamten czas nie miałam żadnej osoby, która by mi pomogła. Ja tam stawiałam pierwsze kroki, nie znając w ogóle tego wszystkiego. To było dla mnie wszystko nowe. Zresztą widziałam po jakimś czasie to nagranie i widać ewidentnie, że ja jestem tam tak nieśmiała, tak bardzo przytłoczona tym całym klimatem tego programu, że ja bym też siebie nie przyjęła na tamten czas. Widzę tę dziewczynkę, która jest jeszcze niegotowa. Nie miałam takiej osoby, która byłaby dla mnie takim mentorem, który by mi coś podpowiedział, gdzieś mnie ochronił skrzydłem, no nie... Sama gdzieś o to walczyłam.

Gwiazda zaprezentowała wówczas na scenie utwór z repertuaru Tiny Turner Proud Mary. Jurorzy docenili jej nieprzeciętność, jednak było to dla nich za mało.

Wchodzi fajnie ubrana dziewczyna. Mam bardzo dużą wyobraźnię na temat twojego występu i nagle okazuje się, że dusisz się w tej piosence - oceniła Sablewska.

Joasia, jeszcze nie teraz - podsumował Wojewódzki.

Czas pokazał, że Cleo miała ten słynny Factor X, jednak musiała go w sobie odkryć nieco później.

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji