Cleo w duecie? Fani zgadują kto to będzie! [GŁOSOWANIE]

2020-07-08 11:09 Ewelina Kulasza
Cleo
Autor: WBF Cleo

Cleo jest jedną z gwiazd, która uwielbia zaskakiwać niespodziankami swoich fanów. Kilka dni temu poinformowała ich o nadchodzących nowościach, a kilkanaście godzin temu zapytała o muzyczny duet. Wielbiciele piosenkarki zaczęli typować gwiazdy, z którymi Cleo miałaby stworzyć w niedalekiej przyszłości coś muzycznego. Kto to będzie? Wszystkie szczegóły podrzucamy na ESKA.pl.

Cleo w duecie? Kto by pomyślał! Jednak to wszystko jest możliwe, a fani już nie mogą doczekać się, kiedy usłyszą muzyczną nowość. Cleo należy do grona artystów, którzy uwielbiają zaskakiwać swoich wielbicieli. Dodatkowo piosenkarka ma bardzo dobry kontakt z fanami, co wiele razy można było zaobserwować na jej koncertach oraz w mediach społecznościowych. Wokalistka zdobyła uznanie i popularność w 2013 roku, kiedy światło dzienne ujrzała jej współpraca z Donatanem. Jesienią tego samego roku wydali wspólny singiel My Słowianie, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i w szybkim tempie otrzymał miano hitu. Rok 2014 był kolejnym szczęśliwym rokiem w życiu Cleo. Piosenkarka razem z Donatanem reprezentowali Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Finalnie zajęli wtedy 14. miejsce.

Cleo nie tylko szykuje dla swoich wiernych fanów dwie muzyczne płyty, które najprawdopodobniej ukażą się już we wrześniu 2020 roku, ale niedawno zapytała ich także o muzyczną współpracę z inną gwiazdą. Kto znajdzie się przy jej boku? 

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cleo w duecie? [GŁOSOWANIE]

Cleo publikując zdjęcia na Instagramie prawie zawsze dodaje do nich jakiś opis. Pod najnowszą fotografią, artystka zapytała swoich wielbicieli z ciekawości o to, z kim chcieliby żeby nagrała kiedyś wspólnie piosenkę. Komentarzy było mnóstwo! Obserwatorzy gwiazdy typowali wiele razy Dawida Kwiatkowskiego, AniKę Dąbrowską, Viki Gabor lub nawet Natalię Szroeder. A wy, kogo widzicie u boku Cleo? Z kim artystka powinna nagrać coś muzycznego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie poniżej.

Najnowsze