Cleo szykuje dla fanów nowości muzyczne. Na jednej płycie się nie skończy!

2020-07-02 12:57 Ewelina Kulasza
Cleo
Autor: WBF Cleo

Cleo uwielbia rozpieszczać swoich wszystkich fanów! Nie tylko dzieli się z nimi wieloma interesującymi rzeczami w mediach społecznościowych, ale również często wypuszcza nowe kawałki. Tym razem na wielbicieli piosenkarki czeka podwójna radość. Muzyczne nowości i krążki nadchodzą wielkimi krokami! Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Każdy kto ma swojego idola, cieszy się z jego sukcesów oraz nadchodzących nowości. Muzyczne brzmienia nie tylko wywołują pozytywne emocje, ale również sprawiają, że codzienność staje się nieco inna. Piosenkarka Cleo, która zasłynęła szczególnie z hitu My Słowianie bez wątpienia może pochwalić się gronem wiernych fanów. Można to zauważyć szczególnie na Instagramie gwiazdy, gdzie wielbiciele artystki zawsze się udzielają. Prywatnie Cleo może również liczyć na bliskie osoby, a także na przyjaciół. Co ciekawe, jej bratnią duszą jest od wielu lat Dawid Kwiatkowski, którego często mogliście oglądać z piosenkarką w programie The Voice Kids. 

Cleo to bez wątpienia pracowita gwiazda muzyczna. Przebyła długą drogę, aby stać się lubianą wokalistką i być tu, gdzie jest teraz. W rozwój swojej kariery włożyła nie tylko dni obfitujące w ciężką pracę, ale również całe swoje serce i miłość do muzyki. Zaskakuje barwnymi klipami, dobrymi brzmieniami oraz swoimi metamorfozami. Czy najnowsza twórczość ma szansę na stanie się wielkimi hitami? Kiedy będziemy mogli je usłyszeć? Czytajcie pod quizem.

Cleo - nowości muzyczne 2020

Nowości muzyczne zawsze wiążą się z nutką lekkiej niepewności oraz ekscytacją. W przypadku piosenkarki Cleo, jej wielbiciele już nie mogą doczekać się tego, co pojawi się za kilka miesięcy w sieci. Niedawno artystka zdradziła kilka szczegółów na temat tego, co pojawi się za kilka miesięcy - bo we wrześniu 2020 roku. Będą to dwie płyty oraz kilka, nowych piosenek. Warto śledzić Cleo na Instagramie, ponieważ artystka będzie powoli krok po kroku wprowadzać swoich fanów w magiczny świat muzyki, któremu wokalistka poświęciła swoje życie. 

Preorder dwóch płyt Cleo #superNOVA i #vinyLOVA już dostępne. Znajdziecie je TUTAJ

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze