Cleo podzieliła się poruszającą historią. Teledysk do piosenki Dom wzrusza do łez!

2019-11-07 10:17 MK
Cleo
Autor: YouTube.com/CleoVEVO

Na teń dzień czekali wszyscy fani piosenkarki Cleo. Zgodnie z zapowiedziami, wokalistka powróciła po latach do folkowych brzmień, które uczyniły z niej jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce. Efektem jest singiel Dom, do którego teledysk zadebiutował już w sieci. Artystka opowiedziała w nim naprawdę wzruszającą historię. Zobacz wideo już teraz na ESKA.pl.

Cleo - nowy teledysk do piosenki Dom naprawdę porusza! Po sześciu latach od wydania wielkiego hitu My Słowianie z Donatanem, artystka zapowiedziała, że Słowianka powraca. W ostatnim czasie, wokalistkę mogliśmy usłyszeć raczej w popowym repertuarze, pozbawionym folkowych elementów. Serca słuchaczy podbijały takie hity jak Za Krokiem Krok czy Łowcy Gwiazd. Wielu fanów Cleo miało jednak cichą nadzieję na to, że ich idolka przy następnym projekcie powróci nieco do swoich korzeni. Tak też się stało w przypadku kawałka Dom, za którego produkcję odpowiadają Donatan oraz Robert Lewandowski. Poza Cleo, w chórkach jej najnowszego utworu możemy usłyszeć również wokalistki zrzeszone w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze. Dom to piosenka, która opowiada o tęsknocie za domem rodzinnym i jego ciepłem. - Daleko stąd dom, ja w sercu mam go. Powrócę, czekaj na mnie tam - śpiewa Cleo. Teledysk nakręcony w Tunezji trafił do sieci w czwartek, 7 listopada. Opowiedziana w nim historia z pewnością wzruszy niejednego fana.

Cleo - nowy teledysk

W najnowszym klipie, opowiadającym o wyczekiwanym powrocie do utęsknionego miejsca, Cleo podzieliła się bardzo poruszającym faktem ze swojego życia. Otóż, ukochana babcia wokalistki odeszła, gdy ta była daleko od swojego rodzinnego domu, przez co nie mogła się z nią pożegnać. Artystka zadedykowała wobec tego utwór oraz teledysk Dom swojej babci Teresie i zapewniła, że zawsze czuje jej obecność. Wzruszający klip możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze