Cleo o uczestniczce The Voice Kids: 'Jestem ogromnie dumna i wzruszona patrząc na Jej rozwój.'

2019-10-29 12:45 A.D.
Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]
Autor: Park Rozrywki Julinek Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]

The Voice Kids to program, który daje wielką szansę dzieciakom na całym świecie. Dzięki udziałowi w show mają szansę zrobić prawdziwą karierę szybciej niż inni. Świetnym przykładem są Roxie i Viki Gabor, czyli reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2018 i 2019. O sukcesach jednej z dawnych uczestniczek show dla dzieci wypowiedziała się również Cleo! Czyja twórczość wzrusza ją niemal do łez?

The Voice Kids, to szansa dla każdego dziecka, które chce spróbować swoich sił jako muzyk. W jury programu zasiadają wybitne gwiazdy polskiej sceny. Do tej pory mogliśmy zobaczyć dwie edycje programu w Polsce. Trzecia zapowiedziana jest na początek 2020 roku. Oznacza to, że większość castingów i nagrań została już zrealizowanych lub przeprowadzane będą pod sam koniec roku. W drugiej edycji show, fotel Edyty Górniak zajęła Cleo. Artystka szybko odnalazła się w programie i pokochała śpiewające dzieciaki jak cała Polska. Okazała się również prawdziwą łowczynią gwiazd. Prócz niej trenerami są Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Fani Cleo potwierdzą, że piosenkarka świetnie sprawdza się niemal w każdej roli. Jako trenerka The Voice Kids poprowadziła do zwycięstwa swoją podopieczną. Na jej Facebooku pojawił się niedawno wzruszający post wspierający jedną z dawnych uczestniczek. Anika Dąbrowska dopiero rozpoczyna karierę, ma jednak szansę dogonić Roksanę Węgiel i Viki Gabor!

Cleo o Anice - 'Jestem ogromnie dumna i wzruszona patrząc na Jej rozwój.'

Cleo na swoim Facebooku udostępniła post o treści: 'Moja Finalistka z The Voice Kids Anika Dąbrowska udostępniła nowy singiel - sprawdzajcie. Jestem ogromnie dumna i wzruszona patrząc na Jej rozwój. Lataj wysoko moja Gwiazdeczko. Zawsze będę trzymała za Ciebie kciuki'. Artystka wsparła w ten sposób Anikę, której singiel Oddycham Chwilą zadebiutował w październiku. Do pierwszy numer od piosenki Małe skrzydła, która napisana została jeszcze do programu. Jeśli wy jeszcze nie słuchaliście piosenki, to możecie zrobić to teraz! Klip znajdziecie poniżej. 

Najnowsze