Cleo - nowa piosenka w stylu vintage. Artystka zabierze nas do lat 70?

2019-03-26 14:27 A.D.
Cleo
Autor: East News / Mateusz Jagielski

Cleo to wokalistka, która lubi eksperymentować z muzycznymi gatunkami i stylami. Każda jej piosenka i teledysk to osobna historia, którą artystka stara się nam przedstawić. Tak będzie i w przypadku klipu nad którym własnie pracuje! Cleo zdradziła kilka szczegółów odnoście nowej piosenki. Co już wiemy? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Cleo znów uszczęśliwiła swoich fanów nietypowym obwieszczeniem. Wokalistka bardzo ciężko pracuje, by stale zaskakiwać czymś swoich fanów. Mimo ciągłych koncertów znajduje czas na spotkania z fanami i pracę nad nowym materiałem. Pomaga również Donatanowi i Robertowi Lewandowskiemu przy ich muzycznym projekcie. Teraz gwiazda ogłosiła, że już niebawem zobaczymy jej najnowszy teledysk! Jakie szczegóły zdradziła? 

Zobacz też: Komodo - piosenka Is This Love: ZDJĘCIA z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl

Cleo - nowa piosenka i klip. Co już wiemy? 

Cleo zaprezentowała w mediach społecznościowych zdjęcie z planu swojego najnowszego teledysku. Możemy na nim zobaczyć między innymi retro strój i okulary piosenkarki, kolorowy makijaż i tablicę z częściowo przysłoniętym przez wokalistkę napisem. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Niestety nie wiemy jeszcze kiedy planowana jest premiera nowego utworu.

Najnowsze