Cleo i Magda Bereda w duecie! Jaką niespodziankę szykują gwiazdy?

2019-02-12 12:46
Cleo i Magda Bereda
Autor: Instagram / @cleo_don

Cleo i Magda Bereda pracują nad jednym projektem! W poniedziałek 11 lutego pojawiła się informacja, że dobrze znane w świecie muzyki osoby przygotowują niezwykłą niespodziankę. Będzie ją można prawdopodobnie zobaczyć tylko w jednym miejscu! Co wiemy o projekcie i gdzie będziemy mogli poznać jego efekty? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Ta niespodzianka może zachwycić wszystkich! Swoje siły połączyły Cleo, Magda Bereda, Natalia Sisik. Wspólnie przygotowują coś specjalnego dla wszystkich fanów aplikacji Tik Tok. To właśnie tam będzie można zobaczyć efekt ich pracy. Informacje ujawniła między innymi Cleo poprzez publikację zdjęcia wraz z komentarzem na swoim Instagramie. Co nas czeka? 

Przeczytaj też: Breakup With Your Girlfriend Challenge - ryzykowne wyzwanie z tekstem Ariany Grande podbija świat

Cleo, Magda Bereda i Natalia Sisik - co już wiemy o projekcie? 

Już teraz na Instagramie możecie zobaczyć fotografię i informację promującą materiał. Cleo napisała: - Razem z częścią mojej TikTokowej Rodzinki szykujemy dla Was coś meeega wyjątkowego. Już się nie mogę doczekać. Na Tik Tokach dziewczyn pojawiły się już pierwsze wspólnie nagrane filmiki. Wszyscy mają jednak nadzieję, że będziemy mieli okazję nie tylko popatrzeć na artystki, ale też posłuchać ich we wspólnej piosence! 

Zobacz również: Eurowizja 2019 - MAHMOOD. Wybór reprezentanta Włoch wywołał skandal!

Najnowsze