Cleo i Dawid Kwiatkowski szykują niespodziankę! O tym zaśpiewają w nowej piosence

2020-08-01 14:33
Cleo i Dawid Kwiatkowski
Autor: WBF Cleo i Dawid Kwiatkowski

Uwielbiani trenerzy z programu The Voice Kids przyszykowali dla swoich fanów niesamowitą niespodziankę. Cleo razem z Dawidem Kwiatkowskim niedawno ogłosili, że światło dzienne ujrzy ich wspólny numer Bratnie Dusze. Szykuje się nowy hit lata 2020? Kiedy odbędzie się premiera?

Cleo i Dawid Kwiatkowski w jednej piosence! Tą niesamowitą wiadomość ogłosiła niedawno piosenkarka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i wciąż przypomina o nadchodzącej premierze. Gwiazdy uwielbianego programu The Voice Kids słyną nie tylko ze swoich muzycznych sukcesów, ale również z tego, że są uwielbiani przez swoich wiernych fanów. Dodatkowo na swoim koncie mają już muzyczną współpracę. Dawid wystąpił w klipie wokalistki do singla Za Krokiem Krok. Ponadto sympatycznych jurorów łączy jeszcze coś wyjątkowego. Artyści prywatnie się przyjaźnią, można nawet rzec, że to prawdziwe dwie bratnie dusze! Muzyczna niespodzianka słowiańskiej piękności i idola nastolatek z pewnością będzie wielkim zaskoczeniem oraz prawdziwym hitem wakacji 2020!

Warto również wspomnieć, że Cleo w tym roku przygotowuje się również do wydania swoich dwóch muzycznych albumów zatytułowanych superNova i vinyLova, które na półki sklepowe trafią już we wrześniu oraz w listopadzie tego roku. Kiedy natomiast możemy spodziewać premiery muzycznej niespodzianki od Cleo i Dawida Kwiatkowskiego? O czym będzie ich wspólna piosenka?

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Cleo i Dawid Kwiatkowski - premiera piosenki

Cleo i Dawid Kwiatkowski we wspólnym singlu! Fani już nie mogą doczekać się premiery i odliczają z niecierpliwością dni. Muzyczna nowość uwielbianych trenerów z The Voice Kids ujrzy światło dzienne już 12 sierpnia 2020 roku i będzie towarzyszył jej teledysk. Numer Bratnie Dusze, jak możemy się domyślać będzie prawdopodobnie nawiązywać do przyjaźni oraz relacji z drugą, a w dodatku ważną osobą. Jak myślicie, wspólny numer Cleo i Dawida Kwiatkowskiego okaże się hitem? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej.

Sonda
Cleo i Dawid Kwiatkowski - czy Bratnia Dusza będzie hitem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze