Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

2020-04-02 16:27
Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!
Autor: CLEO Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Cleo mocno wspiera akcję #zostańwdomu! Gwiazda polskiej sceny muzycznej, za pośrednictwem ESKA.pl, poleciła utwory poprawiające nastrój i dodające energii do działania. W specjalnym wideo pokazała również swoje ulubione książki!

Cleo dołączyła akcji #zostańwdomu i ujawniła nam swoje sposoby na walkę z nudą. Według gwiazdy polskiej sceny muzycznej wolny czas warto wykorzystać nadrabianiu muzycznych zaległości, a także czytaniu książek. Wykonawczyni hitu Dom pokazała za pośrednictwem ESKA.pl które książki poleca. Znalazło się między innymi dzieło Katarzyny Nosowskiej, ale również tytuł, który zaintryguje wszystkich lubiących sprzątać. Cleo pochwaliła się również tym, jakie hity aktualnie w swojej playliście. Okazuje się, że rządzą u niej utwory z płyty Future Nostalgia od Dua Lipy, a także kawałek Ramię w ramię, za który odpowiada Kayah i Viki Gabor. Artystka poleciła również swoje numery, ale także singiel popularnego polskiego zespołu. Przekonajcie się sami i koniecznie nadróbcie zaległości! Oczywiście siedząc w domu!

Zobacz: Roksana Węgiel takich tajemnic jeszcze nie zdradzała! Zrobiła to dla nas!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alfabet świateł to najnowszy singiel Cleo. Utwór z jednej strony jest utrzymany w nowoczesnej konwencji, jednak puszcza oko do muzycznego klimatu lat 80. Lyric video do piosenki powstało na słonej pustyni w Tunezji. Utwór jest zapowiedzią krążka hiperNOVA - jednej z dwóch płyt, które artystka zaplanowała na 2020 rok. Wydawnictwo będzie zawierać brzmienia znane słuchaczom Cleo z przebojowych singli Łowcy gwiazd czy EVA.

Najnowsze