CLEO doceniona na Dominikanie! Jej hit rozgrzał ludzi z całego świata! WIDEO

2020-02-28 14:38 RW
CLEO doceniona na Dominikanie! Jej hit rozgrzał ludzi z całego świata! WIDEO
Autor: WBF CLEO doceniona na Dominikanie! Jej hit rozgrzał ludzi z całego świata! WIDEO

Megahit Cleo niespodziewanie wybrzmiał w Coco Bongo, czyli w najpopularniejszym klubie na Dominikanie! Ludzie z całego świata bujali się w rytm kawałka gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a polscy słuchacze odczuwali satysfakcję z polskiego akcentu, który pojawił w tym odległym kraju. Jak to wyglądało? Zobaczcie sami - wideo na ESKA.pl!

ESKA Odwołuje Zimę 2020, to wyjątkowa akcja z udziałem słuchaczy Radia ESKA i gwiazd, w czasie której poznajemy Dominikanę od zupełnie nieznanej strony. Już wiadomo, że lokalna społeczność jest bardzo otwarta i serdeczna. Teraz dowiedzieliśmy się, że uwielbiają robić niespodzianki! Wieczorem, 27 lutego, razem z CocaCola Energy wybraliśmy się do najpopularniejszego klubu w tym kraju. Mowa o Coco Bongo Show&Disco. W dużej hali, do której wchodzi się długim tunelem, pojawili się ludzie z całego świata. Wszyscy podziwiali przyciągające uwagę sceny odgrywane przez aktorów. Był między innymi Joker, SpiderMan czy Jack Sparrow z Piratów z Karaibów. Jednym z elementów przedstawienia były koncerty największych światowych wykonawców. Na wielkiej platformie pojawił się aktor, który przebrał się za Michaela Jacksona, Axl Rose z Guns 'N Roses, czy Freddiego Mercury'ego.

Hit Cleo na Dominikanie - ESKA Odwołuje Zimę 2020

Wspominaliśmy, że lokalna społeczność uwielbia niespodzianki. Dostrzegli, iż przyjechaliśmy do Coco Bongo Show&Disco liczną grupą i postanowiono nas nagrodzić. Oromnym zaskoczeniem było to, gdy z głośników klubu w Punta Cana wybrzmiał hit Łowcy gwiazd, a na wielkich telebimach pojawiła się biało-czerwona flaga. Zobaczcie sami ten moment:

Najnowsze