Eurowizja 2022 - Krystian Ochman na ceremonii otwarcia

i

Autor: Andres Putting / eurovision.tv Krystian Ochman na ceremonii otwarcia Eurowizji 2022

Ciche bohaterki występu Krystiana Ochmana na Eurowizji. To one wystąpią z nim na scenie!

2022-05-11 13:14

Lada chwila Krystian Ochman stanie na eurowizyjnej scenie, by powalczyć najpierw o awans do finału, a następnie o historyczne zwycięstwo dla Polski. Podczas tego ważnego dla jego kariery wydarzenia towarzyszyć mu będą cztery wyjątkowe kobiety, które zadbają o to, by zaprezentowane show było z naprawdę najwyższej półki. Kim są ciche bohaterki Eurowizji?

Krystian Ochman przygotowuje się do najważniejszego występu w swoim życiu. Wokalista od ponad tygodnia przebywa w Turynie, gdzie ćwiczy swój wokal, ale także korzysta z uroków słonecznej Italii. Wystarczy wspomnieć chociażby o spontanicznym koncercie w galerii handlowej czy wspólnym występie z grupą Kalush Orchestra. Już 12 maja reprezentant Polski zaśpiewa utwór River w drugim półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji. I choć eksperci nie mają wątpliwości, że awans piosenkarza do finału to już tylko formalność, ważne, by okazać mu należyte wsparcie. Polacy pozostający w kraju nie mogą co prawda oddawać ważnych głosów, jednak emigranci jak najbardziej. Występ na Eurowizji to nie tylko przełomowe wydarzenie dla Krystiana, ale całej polskiej delegacji, w tym towarzyszących mu na scenie tancerek. U boku wokalisty zobaczymy cztery kobiety, które swoimi ruchami zadbają o to, by przekaz płynący z trzyminutowego show był jeszcze bardziej wyraźny. Kim są ciche bohaterki eurowizyjnego występu Krystiana Ochmana?

Eurowizja 2022 - jak głosować na Polskę za granicą? Lista numerów SMS w innych krajach

Sonda
Które miejsce zajmie Krystian Ochman?

Tancerki Krystiana Ochmana - kim są?

Fani Eurowizji często zapominają, że pojawienie się na scenie to wielki stres nie tylko dla samego artysty, ale również towarzyszącej mu ekipy. W tym roku u boku polskiego reprezentanta zaprezentują się cztery tancerki. Zakryte materiałowymi maskami kobiety sprawią, że widzowie poczują się, jakby oglądali oficjalny wideoklip do piosenki River. Na eurowizyjnej scenie obok Ochmana zatańczą:

  • Julia Adamczyk
  • Martyna Przybyłowska
  • Paulina Przestrzelska
  • Katerina Nesterowa

Trzymamy kciuki za całą delegację! Występ Krystiana już 12 maja, po godzinie 22:00.

Krystian Ochman chwilę przed występem! Opowiada nam o kulisach Eurowizji! [TYLKO U NAS]