Krystian Ochman śpiewa w sklepie

i

Autor: materiały prasowe/screen z TikToka

Krystian Ochman śpiewa włoską arię w galerii handlowej! Wszyscy byli w szoku

2022-05-09 12:41

Krystian Ochman przebywa obecnie w Turynie, gdzie przygotowuje się do swojego występu na Eurowizji. Zapracowany wokalista znajduje jednak czas, by zwiedzać włoskie miasto. Kilka dni temu zwycięzca The Voice of Poland odwiedził jedną z galerii handlowych i dał w niej show, jakie pracownicy sklepów jeszcze nie widzieli. Wszyscy bili brawo.

Krystian Ochman jest już po pierwszych próbach do Eurowizji, które poszły mu śpiewająco. Specjaliści, którzy od lat obserwują zmagania uczestników konkursu, nie mają wątpliwości, że reprezentant Polski bez problemu awansuje do wielkiego finału. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że Ochman ma realne szanse na pierwsze w historii zwycięstwo dla naszego kraju. Choć to przygotowania do Eurowizji wypełniają w głównej mierze harmonogram 22-letniego artysty, znajduje on czas na zapoznanie się z urokami Turynu. Kilka dni temu wokalistka w towarzystwie m.in. znanego z anteny TVP Olka Sikory wybrał się na zakupy do jednej z włoskich galerii handlowych, gdzie trafił na bardzo życzliwych ekspedientów. Chcąc wyrazić wdzięczność za pomoc, Ochman kupił tort i urządził specjalny koncert a capella w samym środku sklepu. Sprzedawcy byli mocno zszokowani, a po wszystkim nagrodzili Ochmana gromkimi brawami.

Zobacz też: Krystian Ochman wygra Eurowizję? Te komentarze wskazują na historyczny wynik Polski!

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Krystian Ochman śpiewa w galerii handlowej

Polski wokalista doskonale wie, jak zaskarbić sobie sympatię ludzi. Krystian postanowił zrobić niemałą niespodziankę pracującym w sklepie z ciuchami ekspedientom, zanosząc im tort i śpiewając najpierw włoską arię I' Te Vurria Vasà, a za chwilę River. 

Mam nadzieję, że się nie wkurzą - mówił tuż przed wejściem do sklepu Ochman.

Sprzedawcy z pewnością nie byli zdenerwowani, a wręcz zachwyceni. Jesteśmy przekonani, że po takiej niespodziance oddadzą na niego swój głos! Niestety, nagranie zniknęło z sieci.

Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie