Christina Aguilera

i

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Christina Aguilera postawiła na polskich tancerzy! Kim są szczęśliwcy?

2019-06-03 19:30

Christina Aguilera to niewątpliwie jedna z największych gwiazd światowej muzyki pop. Artystka rozpoczęła właśnie swoje koncerty w Las Vegas. W trakcie show, artystka zaskoczyła najwierniejszych fanów nie tylko swoimi możliwościami wokalnymi, ale także spektakularnymi strojami oraz układami choreograficznymi. Na scenie wokalistkę wspomagali jej tancerze, wśród których znaleźli się również Polacy!

Christina Aguilera 31 maja dołączyła do grona artystów, którzy mogą pochwalić się własną rezydenturą w Las Vegas. Podczas premierowego koncertu z serii The Xperience, popularna wokalistka zaprezentowała na żywo swoje największe przeboje oraz nowsze kompozycje. Nie zabrakło zatem takich hitów jak Dirrty czy Your Body. Wszystkie występy zostały bardzo starannie przemyślane, aby zrobić na fanach jak największe wrażenie. Pomagały w tym skomplikowane choreografie wykonywane głównie przez prywatnych tancerzy wokalistki.

Polscy tancerze u boku Christiny Aguilery - kim są?

Wśród tancerzy, którzy pomyślnie przeszli castingi i wspólnie z Christiną Aguilerą przygotowali jej show w Las Vegas, znaleźli się Mariusz Maniek Kotarski oraz Janusz Libicki. Obaj mężczyźni mieszkają obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie realizują się zawodowo. Ich profile na Instagramie śledzi kilkanaście tysięcy osób. Jak wynika z opisu umieszczonego pod jednym z wpisów opublikowanych w tym serwisie, tancerze znali się już wcześniej i są niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z wielką amerykańską gwiazdą.