Członek popularnego boysbandu nie żyje. Wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci!

2020-06-04 14:01 EK
Członek popularnego boysbandu nie żyje. Wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci!
Autor: screen z Instagram: https://www.instagram.com/p/BbkxVkvjH9s/ Członek popularnego boysbandu nie żyje. Wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci!

Nie żyje zagraniczny wokalista Chris Trousdale. To smutna informacja, która zszokuje niejedną osobę. Co się stało? Dlaczego członek popularnego boysbandu Dream Street nie żyje? Szczegóły tragedii, a także przyczynę śmierci wyjaśniamy na ESKA.pl.

Nie żyje Chris Trousdale, jeden z członków znanej grupy Dream Street, która prężnie funkcjonowała w latach 1999-2002. Chris był również aktorem, który mając zaledwie 8 lat rozpoczął swoją przygodę, grając w musicalu pt. Nędznicy, a nieco później na Brodwayu u boku znanej Lei Michele. Kiedy przygoda Chrisa z zespołem Dream Street się zakończyła, artysta zaczął pojawiać się w wielu serialach Disneya, m.in.: Austin i Ally, czy Taniec rządzi. Przykra wiadomość, która pojawiła się w zagranicznych mediach na pewno zszokowała niejednego fana artysty. Chris zmarł we wtorkowy wieczór w szpitalu Burbank w Kalifornii. Jak donoszą amerykańskie media, przyczyną śmierci 34-letniej gwiazdy były komplikacje po zakażeniu koronawirusem. Tezę potwierdził również kolega z zespołu Chrisa - Jesse McCartney.

Ponadto na oficjalny, instagramowym koncie artysty pojawiło się także oświadczenie, w którym czytamy: Z ciężkim sercem potwierdzamy odejście Chrisa Trousdale'a w dniu 2 czerwca 2020 roku. Był światłem dla wielu, a jego śmierć będzie wielką stratą dla rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chris Trousdale - kto to?

Chris Trousdale był nie tylko jednym z członków znanej grupy Dream Street, która królowała w latach 1999-2002. Po muzycznej przygodzie artysta wcielił się również w rolę aktora i pojawiał się w produkcjach Disneya. Fani mogą kojarzyć go z seriali takich jak: Taniec rządzi, Lucyfer, Austin i Ally, a także z opery mydlanej Days of Our Lives. W 2006 roku artysta zawiesił karierę ze względu na stan zdrowia swojej matki. Chciał z nią spędzać więcej czasu, bo była chora na raka. Sześć lat temu, po nieobecności w mediach Chris ogłosił swoim fanom dobrą informację. Rozpoczął wtedy pracę nad swoim solowym krążkiem, który jednak nigdy nie został wydany. Pocieszającym faktem dla wielu wielbicieli artysty było to, że w 2019 roku ukazał się jego kawałek zatytułowany Summer.

Najnowsze