Chcesz zrobić porządki w obserwowanych na Insta? Ta funkcja ci w tym pomoże!

2020-02-13 12:19 PO
Instagram usuwa obserwujących. Co się stało? Mamy OŚWIADCZENIE
Autor: Heline Vanbeselaere / Reporters Reporters / STG / EAST NEWS Instagram usuwa obserwujących. Co się stało? Mamy OŚWIADCZENIE

Instagram wprowadził nową funkcję, dzięki której uporządkowanie obserwowanych przez ciebie kont stanie się banalnie proste. Najnowsza aktualizacja aplikacji sortuje profile, które obserwujesz pod względem liczby interakcji. Dowiedz się na ESKA.pl, jak sprawdzić kto nie śledzi twoich postów, a nadal znajduje się na twojej liście osób obserwowanych.

Aplikacja Instagram wprowadziła kolejną, bardzo przydatną funkcję, która ma na celu pokazywać użytkownikowi tylko te treści, którymi jest on potencjalnie zainteresowany. Mowa tutaj o dwóch kategoriach, które wyświetlają się na samej górze, zaraz po kliknięciu w liczbę osób przez ciebie obserwowanych. Instagram sam sortuje twoich obserwujących i umieszcza ich w sekcji najmniejsza liczba interakcji, lub najczęściej wyświetlane w aktualnościach. Media społecznościowe istnieją od lat, a wraz z nimi konta użytkowników, które zostały założone już jakiś czas temu. Zazwyczaj właściciel takiego profilu nagromadził różne konta, które dodał do sekcji obserwuj, lecz na dzień dzisiejszy wcale ich namiętnie nie śledzi. Najnowsza aktualizacja aplikacji może okazać się strzałem w dziesiątkę, szczególnie dla osób o rozbudowanych profilach. Użytkownicy, którzy są bardzo zaangażowani w Instagrama obserwują setki jak nie tysiące innych użytkowników, dlatego ułatwienie z jakim przychodzi aplikacja jest niesamowicie wygodne.

Instagram - jak sortować obserwowanych?

W pierwszej kolejności musisz kliknąć ikonkę swojego profilu, a następnie przejść do sekcji obserwowani. Nad listą użytkowników wyświetlają się dwie nowe kategorie: najmniejsza liczba interakcji oraz najczęściej wyświetlane w aktualnościach. Aktualizacja jest jedną z nowszych przez co możesz jeszcze nie widzieć jej na swoim profilu. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ niebawem nowa wersja Instagrama będzie dostępna już na wszystkich urządzeniach.

Najnowsze