Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnej piosence!

i

Autor: screen a teledysku Left & Right https://www.youtube.com/watch?v=a7GITgqwDVg Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnej piosence!

Charlie Puth i Jungkook z BTS wydali razem piosenkę! Left & Right zaskoczyło fanów?

2022-06-24 11:40

Amerykański wokalista Charlie Puth i Jungkook z BTS połączyli siły! Wydali razem piosenkę pod tytułem Left & Right. Fani, którzy wyczekiwali premiery utworu odkąd tylko na TikToku Chaliego Putha pojawiła się jego zapowiedź są zachwyceni. Czy Left & Right zostanie hitem? Przekonamy się już niedługo.

Charlie Puth i Jungkook wydali razem piosenkę. Fani artystów nie są zachwyceni i zaskoczeni brzmieniem utworu! To nie pierwsza współpraca muzyków. W 2018 roku wystąpili wspólnie podczas MBC Plus X Genie Music Awards w Korei. Dzięki temu się poznali i od razu nawiązali ze sobą dobry kontakt. Kiedy Charlie Puth zamieścił fragment utworu na swoim TikToku, wywołał burzę w internecie. Od tej pory fani obu artystów nie mogli się doczekać by zobaczyć jak ich ulubieni artyści łączą siły. Left & Right to idealny popowy kawałek na wakacje!

Ta piosenka to hit TikToka! Stworzył ją Charlie Puth

Sonda
Charlie Puth czy Jungkook - kogo wolisz?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty

Left & Right to utwór pochodzący z najnowszego albumu Charliego Putha, który ma ukazać się już wkrótce. Oprócz piosenki artyści nakręcili także teledysk do utwory, w którym oboje wystąpili.

Charlie Puth - kim jest?

Charlie Puth rozpoczął swoją karierę, nagrywając covery znanych gwiazd. Wkrótce odkrył on jednak, że śpiew to niejedyny jego talent. Wokalistka zauważył, że jest również uzdolnionym tekściarzem oraz kompozytorem. W styczniu 2016 roku na rynku ukazał się jego pełnoprawny debiutancki krążek Nine Track Mind, z którego pochodzi wielki przebój We Don't Talk Anymore. Obecnie ma na koncie 3 albumy. Charlie napisał też wiele hitów dla innych artystów, między innymi So Good dla Zary Larsson czy Easier dla 5 Seconds Of Summer.