Charlie Puth

i

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ta piosenka to hit TikToka! Stworzył ją Charlie Puth

2020-08-20 10:41

TikTok w dobie internetu jest wyznacznikiem najlepszej muzyki, która cały czas rozbrzmiewa w słuchawkach niemalże każdego nastolatka. Kiedy tylko dźwięk wpadnie w viral, jego autor już może cieszyć się gwarantowanym sukcesem! Tak właśnie jest z piosenką Charliego Putha, która stała się hitem na TikToku! O jakim utworze mowa? Sprawdźcie sami!

Charlie Puth stworzył piosenkę, która stała się hitem TikToka! Aplikacja w dobie internetu uznawana jest za wyznacznik modnych ubrań, ciekawych gadżetów, oryginalnego stylu i dobrej muzyki. Większość nastolatków właśnie na podstawie mediów społecznościowych buduje swoje upodobania związane z przyziemnymi, codziennymi sprawami. Która książka jest warta uwagi? Który film koniecznie należy obejrzeć w piątkowy wieczór, oraz które ciuchy są teraz najgorętszym trendem na Insta? Tak samo jest w przypadku gustu muzycznego, który swój zalążek wśród nastolatków zaczyna się dzięki aplikacji TikTok. To jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych, która jest ściśle związana z muzyką. Artyści, których piosenki są rozchwytywane w apce mogą być niemalże pewni, że w krótkim okresie czasu ich utwór dosłownie stanie się hitem i każdy użytkownik TikToka będzie nagrywał do ich dźwięku własne wideo. Tak stało się chociażby w przypadku utworu Charliego Putha! Artysta stworzył kilka lat temu kawałek Betty Boop, który stał się viralowym dźwiękiem TikToka. 

Charlie Puth gwiazdą TikToka

Charlie Puth to młody amerykański wokalista uwielbiany wśród młodszego pokolenia! Artysta podąża za trendami i uwielbia media społecznościowe. Sam nawet posiada konto na TikToku, które obserwuje prawie 7 milionów ludzi. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?